Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leondan gelen ses acil lütfen !

Siz hangi serviste hangi ilde çalışıyosunuz acaba ? Bir de her baski balata degistiginde volan da mi degisecek ?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Baskı balata değiştiğinde volan değişmesi gerekmiyor ama arkadaşın dediği gibiyse zaten değiştirmek zorunda kalacaksın sorun volandaysa.Aynı yer olduğundan başka bir yeri sökmeyecekler..

Baskı balata değiştiğinde volan değişmesi gerekmiyor ama arkadaşın dediği gibiyse zaten değiştirmek zorunda kalacaksın sorun volandaysa.Aynı yer olduğundan başka bir yeri sökmeyecekler..
İşte ben düzcede olduğum için burda yaptirmaya çekiniyorum. İşten anlayan yok, boş yere bir dünya para vermek istemem. Izmit ya da sakaryada iyi bir yer bulmaya çalışıyorum

İstanbul Uzay Otoda. Zamanla volan boşluk yaptığı için bu tarz sesler yapıyor ve baskı balata değişiminde volan değişmezse uyum sağlamıyor ve ses devam ediyor. Ses devam edince sanziman tekrar sökülüyor ve iki kere işçilik parası ödemek zorunda kalırsınız tercih sizin.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Volan + baskı balata değişimi ne kadara mal olur acaba ? Arac 2008 leon 1.6 mpi

5 yıl önce corsa c kasa volan 700 tl verdik.volan biraz pahalı parça baskı balata 400-500 arası zaten.marka olarak luk tavsiye ederim.
2008 model arabanin volani nasil bozulur anlamıyorum ki ! Bu alman arabalarinin kronik sorunlari bitmiyor arkadaş !

2008 model arabanin volani nasil bozulur anlamıyorum ki ! Bu alman arabalarinin kronik sorunlari bitmiyor arkadaş !

9 yıllık araçtan bahsediyoruz sonuçta mekanik parçalar.Belki volan değildir yani inşallah değildir siz sakarya kocaeli bölgesindeki ustalara bakın sonuçta yakın düzceye.o bölgede yönetici arkadaşlarla iletişime geçin @memet_one size belki yardımcı olabilir tanıdık iyi usta konusunda.

9 yıllık araçtan bahsediyoruz sonuçta mekanik parçalar.Belki volan değildir yani inşallah değildir siz sakarya kocaeli bölgesindeki ustalara bakın sonuçta yakın düzceye.o bölgede yönetici arkadaşlarla iletişime geçin @memet_one size belki yardımcı olabilir tanıdık iyi usta konusunda.
Ben de etiketliyim o zaman belki yardimci olur, @mehmet_one yardimci olabilir misin acaba izmitte guvenilir bir yer konusunda ?

Geri
Üst Alt