Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leondan gelen ses acil lütfen !

justasecond

Kayıtlı Üye
Arkadaslar sol ön taraftan cok garip bir ses gelmeye başladı lutfen bi bakar mısıniz ? Videoya cektim yükledim acil yardim istiyorum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaslar sol ön taraftan cok garip bir ses gelmeye başladı lutfen bi bakar mısıniz ? Videoya cektim yükledim acil yardim istiyorum

Kaputu açıp baktınız mı sanki kayış bilyası gibi bir ses kaputun içine birşey girmiş olabilir mi

Kardesim ustaya bile gösterdim ama o baktigi sieada ses yoktu o yuzden bilemedi. Volan sorunlu olabilir dedi. Var mi boyle bir ihtimal acaba ?

Zaten genel arızalar ustaya gidince düzelir doktor gibi giderken iyileşir volandan değilse bile kayış bilyalarına bakmak gerekir sürtme sesi çok farklı geliyor

Dediğiniz gibi kardeşim, bugun burada gösterdim ama ses cikmayinca anlamadı, söküp bakmak lazim dedi.. Yani karambole baktirmak da istemedim

Dediğiniz gibi kardeşim, bugun burada gösterdim ama ses cikmayinca anlamadı, söküp bakmak lazim dedi.. Yani karambole baktirmak da istemedim

Bence ses gelmeye başlayınca direk göstermek yada bir pc ye bağlayıp hata kodu varmı bakmak gerekir kısa süreli hatalarda belki bir hata kodu vardır

S.a arkadaşlarım bu sorunu çöze bildiniz mi bingölde memurum burada anlayan kimse yok sorunu çözdüyseniz neden olduğunu söylerseniz o parçaya baktırım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Motor takozlarınızı kontrol ettiniz mi ? İticiler mi diye düşündüm bir an ama kaput içerisindeki bir ses bu.

S.a arkadaşlarım bu sorunu çöze bildiniz mi bingölde memurum burada anlayan kimse yok sorunu çözdüyseniz neden olduğunu söylerseniz o parçaya baktırım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kardesim benim sorunum kısmen düzeldi. Sanzuman yağı eksilmiş tamamlattim ses kesildi. Arada sirada yine de az az yapıyor. Sesin şanzumandan geldigi kesin çünkü debriyaja bastigimda ses kesiliyor.. Ilk etapta sanzuman yagini kontrol ettir eksikse tamamlat

Motor takozlarınızı kontrol ettiniz mi ? İticiler mi diye düşündüm bir an ama kaput içerisindeki bir ses bu.
Ses sanzumandan kardesim o kesin, yukarida da söyledim debriyaja bastigimda ses kesiliyor

Geri
Üst Alt