Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Vag-Com Kodları ve Yapılabilecekler

Bizim araçlarda camlar kapanana kadar basılı tutmak zorundayız. Elimizi düğmeden çektiğimizde duruyor.
Benim istediğim basılı tuttuktan sonra elimizi düğmeden çeksekte sonuna kadar kapanmaya devam etmesi.
Önceki aracımız olan Focusta bu şekildeydi, geçenlerde babam o şekilde camları kapattığını sanıp yarım açık unutmuş :)

benimkinde otomatik kapanıyor zaten. camları açmak için basılı tutuyorum sadece:confused:

Öncelikle herkese selamlar yeni uyelerdenim baştan söliyim acemiliğmi mağzur görün, :) wag-com kablosu tam olarak nereye takılıyo ve o parça nasıl açılıyo resimli bi anlatımı varsa süper olur :) kırıpta çıkarmak istemiyorum.Birde elindeki wag-com kablosunu ödünç verebilicek arkadaşım varsa cok sevinirim, herkese hayırlı forumlar tskler şimdiden.

Öncelikle herkese selamlar yeni uyelerdenim baştan söliyim acemiliğmi mağzur görün, :) wag-com kablosu tam olarak nereye takılıyo ve o parça nasıl açılıyo resimli bi anlatımı varsa süper olur :) kırıpta çıkarmak istemiyorum.Birde elindeki wag-com kablosunu ödünç verebilicek arkadaşım varsa cok sevinirim, herkese hayırlı forumlar tskler şimdiden.
Far anahtarının altında ki kapağı açın, karşınızda direk. O parçayı açmak içinde altından parmağınızı geçirip, kendinize çekin. Korkmanıza gerek yok, kırılabilicek bir parça değil. Kapağın sol kısmında, alt ve üstte olmak üzere iki tırnak tutuyor, o kadar.

tşkler yarın ilk iş deniycem ama oraya parmak nası giricek?:) cok sıkı duruyo o parça.İnşallah becerebilirim kırmadan azcık sakarımdır:) plastik biseyle kanırtcam önce sanırım. bakalım açabilicekmiyim. teşekkürler simdiden. arkadaşlar bu parçayı netten sipariş ettim önce onu takıp deniycem bu alet araçtaki bütün verileri bluetoohtla telefona yada tablete gönderiyo ve süper youtubedan filan baya vidyolarını ızledikten sonra sipariş verdim .süper mini elm327 bluetooth obd2 v1.5 car diagnostic interface tool sonuçları resimleyip sitede paylaşırım inşallah ürün baya uzaklardan geliyo gelir gelmez dönüş yaparım burdan.
[h=1][/h]

tşkler yarın ilk iş deniycem ama oraya parmak nası giricek?:) cok sıkı duruyo o parça.İnşallah becerebilirim kırmadan azcık sakarımdır:) plastik biseyle kanırtcam önce sanırım. bakalım açabilicekmiyim. teşekkürler simdiden. arkadaşlar bu parçayı netten sipariş ettim önce onu takıp deniycem bu alet araçtaki bütün verileri bluetoohtla telefona yada tablete gönderiyo ve süper youtubedan filan baya vidyolarını ızledikten sonra sipariş verdim .süper mini elm327 bluetooth obd2 v1.5 car diagnostic interface tool sonuçları resimleyip sitede paylaşırım inşallah ürün baya uzaklardan geliyo gelir gelmez dönüş yaparım burdan.
Kapı tarafından düz bir tornavidayla yapabilirsiniz. Ama ben direk parmaklarımla yaptım, göründüğü gibi zor değil. Parçayı nereden ve ne kadara aldınız acaba?

yabancı bi siteden aldım suan kargoda gelince izlenimleri resimlerim yada vidyoyla hallederim. Escape kardeşim sana özelden attım linki bi bakarsın.

Senin aldığın cihaz elm327. Vag-com değil, aldığın cihazlar burda anlatılan işlemleri yapamazsın. Elm327 ile bluetooth aracılığıyla laptopundan, androidli cihazlarından sadece verileri okuyabilirsin. Anlık verileri okiuyacağım diye bende bir hevesle almıştım bir kaç kereden sonra hiç kullanmaz oldum. Değerleri falan doğru ayarlayabilirsen sanırım anlık tork falanda ölçebiliyordun.

evet adaş bilgim var ben denemek için aldım aslında hosuma gitti göstergeler ayarlar filan. Aldığım sitede wag-com kabloda vardı ama versiyonu düşüktü bide güvenemedim oldukca ucuz rakamlar vermişlerdi versiyonu 10.6 yazıyodu guven vermedi oyuzden simdilik sadece o cihazı sipariş ettim. Bakalım o nası çıkıcak. androidli note2 var kocaman arabada en azından tutacakla ekran filan olarak kullanıcam:) telefon olarak daha az kullanıyorum zira:) adı telefon baska herseyi yapıyo. bizimkisi merak açıkcası.

evet adaş bilgim var ben denemek için aldım aslında hosuma gitti göstergeler ayarlar filan. Aldığım sitede wag-com kabloda vardı ama versiyonu düşüktü bide güvenemedim oldukca ucuz rakamlar vermişlerdi versiyonu 10.6 yazıyodu guven vermedi oyuzden simdilik sadece o cihazı sipariş ettim. Bakalım o nası çıkıcak. androidli note2 var kocaman arabada en azından tutacakla ekran filan olarak kullanıcam:) telefon olarak daha az kullanıyorum zira:) adı telefon baska herseyi yapıyo. bizimkisi merak açıkcası.

Doğrusu bende merakla almıştım ama çabuk sıkıldım :) Vag-com versiyonu 11.11.3 olanı almanı tavsiye ederim düşünüyorsan, bir üst versiyonuda çıktı ama biraz problemli gibi. O ucuz dediklerinide biliyorum onlar bizim araçlarda işe yaramazlar.

:) bakalım valla solediğin iyi oldu, bi karanbolden ufak bi gazla alabilirdim :) bizim forumda sanki suanda 11.11.4 satan biri vardı gibi hatırlıyorum sanki, valla bana aslında 1 haftalığına filan bi kablo olsa bikaç sey yapmak istyorum onları yaptıktan sonra zaten yatıcak yani:) şu stating(selamlamayı) olayını istiyorum,leaving home u sisli şeklinde yapma, uzunları yakınca sislerin sönmesi, hareket edince kilitleme, yağmur sensoru var yağışta camları kapama , konfor sinyalini 5'e cıkarıcam, tek basışta camları açma kapama, american park, bide benim teypteki mesafe gösterme işini, kilitme yapınca cık cık yaparak oterse bide almam gereken yakıtı gösterirse tamam aklıma gelenler bunlar seninde varsa ekliyceklerin liste hazır yani :))) zaten bunları yapana kadar 1 hafta geçer :)

Geri
Üst Alt