Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Vag-Com Kodları ve Yapılabilecekler

Sislerden paralel çekmek gerekir ama gene sisler yanar Elektronik bi müdehale söz konusu ama yapılır :eek:key:

bu arada gündüz farı için LED arayışım sürüyor benimde sende link paylaşırsan iyi olur kritik yaparız :eek:key:

Paralel çeke çeke arıza yaktırıyosunuz araçlara. :D Bi gün vites 1'deyken araç geri geri gidicek.. Görüceksiniz :D

belki vas(servisteki program) ile yapılıyordur ama leon için hiç sanmıyorum

Ben özelliklerin hepsini açtım da şu cama su atarken 3 kere sellektör gibi yapınca farlarda yıkanıyordu. Şimdi ben mi açtım öylemi oluyordu bilmiyorum ama camlara su atınca tek seferde farlara da atıyor. :D

Aklıma bir şey takıldı :D
Kumandadan camların sunroofun kapanması için devamlı basılı tutmak yerine kapanmaya başlayana kadar basılı tutma özelliğini açabilmemiz lazım sanırım. Passatlarda böyle bir şey vardı yanılmıyorsam.
Hatta şu şekilde yapabiliyormuşuz:
Adres 46 [Komforsistemi] -> Fonksiyon 07 [uzun Kodlama] -> Byte 6´da Bit 6´yi aktif ediyoruz.

Bizim araçlarda Konfor sistemine giriş yapılamıyor, benzer yerleri central electricten değiştiriyorduk. Bizim araçlarda bunu nerden yapabilirz? Fikri olan var mı?

Aklıma bir şey takıldı :D
Kumandadan camların sunroofun kapanması için devamlı basılı tutmak yerine kapanmaya başlayana kadar basılı tutma özelliğini açabilmemiz lazım sanırım. Passatlarda böyle bir şey vardı yanılmıyorsam.
Hatta şu şekilde yapabiliyormuşuz:
Adres 46 [Komforsistemi] -> Fonksiyon 07 [uzun Kodlama] -> Byte 6´da Bit 6´yi aktif ediyoruz.

Bizim araçlarda Konfor sistemine giriş yapılamıyor, benzer yerleri central electricten değiştiriyorduk. Bizim araçlarda bunu nerden yapabilirz? Fikri olan var mı?

Bu özellik zaten mevcut değil mi :confused:

Bu özellik zaten mevcut değil mi :confused:

Bizim araçlarda camlar kapanana kadar basılı tutmak zorundayız. Elimizi düğmeden çektiğimizde duruyor.
Benim istediğim basılı tuttuktan sonra elimizi düğmeden çeksekte sonuna kadar kapanmaya devam etmesi.
Önceki aracımız olan Focusta bu şekildeydi, geçenlerde babam o şekilde camları kapattığını sanıp yarım açık unutmuş :)

Geri
Üst Alt