Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon un mu var derdin var ..

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında y4sjn tarafından paylaşıldı.

1. y4sjn

y4sjn SCW Üyesi

91
    12
    8
    S.A dostlarım ..
    Konunun başlığı yanıltmasın sizleri benim derdim nazar. Gözler Leonda olunca bazı kaçınılmaz seyler geliyor basıma bugün cok fena bakışlara maruz kaldım ve basıma gelen şey arabamın on camına tas geldi ve ayna bildigin çatladı kenardan .. 2 hafta oncede bu tarz bisey gelmişti basıma servisten yeni aldım arabayı .. Nasil bir yol izlemem gerekiyor lütfen yardım edin .. Bu bakışlardan nasil kurtulabilirim satmalimiyim üzülerek arabayı ..

2. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Bütçeniz dahilinde ufak bir sadaka belayı def eder,yada yine bütçeniz dahilinde bir kurban kesip kan akıtmak kazayı belayı nazarı def eder..ben her aldığım aracımda ve her fırsat buldukça imkanlarım dahilinde sadaka verme eksik etmiyorum..Tabi inanç meselesi inanırsınız inanmazsınız SAYGI duyarım ama en iyi yöntemdir...Kazasiz belasiz sürüşler...

Reis ve schumi bunu beğendi.
  3. y4sjn

y4sjn SCW Üyesi

91
    12
    8
    Elimden geldiğince sadakamı veriyorum cok şükür .. Ne diyelim anlamadim ama Hamd olsun .. Bu arada acaba kasko cami değiştirmez mı ? Yada bozar mı kaskoyu ? Bir fikriniz var mı

4. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    Yilda bir defaya mahsus kaskonuz bozulmadan cam degistirme hakkiniz wardi bildigim kadariyla

5. hocin

hocin SCW Üyesi

189
    87
    28
    Belki garip gelecek ama, ben sattım, Golf aldım kurtuldum bu olaydan Kırmızı Fr dı bide:cool:Satmamın tek sebebi değildi ama, önemli sebebleriden biriydi .Birde sürekli yarışmaya çalışıyorlardı :confused: nazardan da kurtaramayınca arabayı, sattım... golf daha pahalı ama, bakan eden yok yaşlı memur arabası gibi mubarek:D

6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Özlem Var Sanki:)

EmreKLKSZ ve hocin bunu beğendi.
  7. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    yasin demekki bu aralar biraz aksattın...başka çaresi yok...SADAKA...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

yasin demekki bu aralar biraz aksattın...başka çaresi yok...SADAKA...

8. Musicman

Musicman SCW Üyesi

118
    35
    28
    Geçmiş olsun. Sadakanızı eksik etmediyseniz, büyükler hep bir tuz çevirin verin ihtiyacı olana derler, ya da kurşun döktürmeyi söylerler.. Denemekten zarar çıkmaz diye düşünüyorum :)

9. 06 levent 534

06 levent 534
    Administrator

8.963
    1.169
    113
    arabayla kirli gez

siyanur86, LeonGS, EmreKLKSZ ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  10. 06 levent 534

06 levent 534
    Administrator

8.963
    1.169
    113
    buda nazardan kurtulman demek

Bunu beğendi. rüzgar bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş