Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon un mu var derdin var ..

benim aracımda siyahtı ve boya korumadan 2 saat sonra kaza yaptı nede güzel parlıyodu ama :) leonlar çok göze geliyor anladım bunu

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

benim aracımda siyahtı ve boya korumadan 2 saat sonra kaza yaptı nede güzel parlıyodu ama :) leonlar çok göze geliyor anladım bunu

araba için ayetel kürsi okunduğunu duymuştum eğer inanıyorsanız(adak adamanın gereksiz olduğunu söylüyordu diyanetten biri)

nazar gerçekten var araçlarımızda.ben yaklaşık 1 yıl önce boya korumadan çıktım 10 dk sonra bi araç geldi şöför kapısından vurdu.aeroları taktırdım çok geçmeden 2 lastiğim birden patladı. sadaka vermek lazım az sadaka çok belayı defeder.bugün de acayip bir fırtına oldu burda.bir gürültü camdan bi baktım çatıdan kremitler düşmüş ikisi tam ön tamponun tam önüne biride sağ aynanın tam dibine ayna açık olsa aynaya gelir okadar yakın geçmiş.verilmiş verilecek sadakam varmış ki arabama gelmemiş çok şükür..

cvp yazan dostlarıma teker teker teşekür ediyrm. Tavsiyelerinizi dikkate alacağım daha sık sadaka vermeye çalışacağım başkada bir yolu yok haklısınız ama gerçekten Leon sahiplerinin başını ağrıtan bir şey bu nazar sizinde Allah yardımcınız olsun .. Arabayı yıkatma konusuna gelince gerçekten haklısınız araba siyah zaten yıkatınca par par parlıyor sırf bu yuzden arabayı yıkatamıyorum artık böyle oluncada kirli hissediyorum kendimi inanın :) Sonumuz hayır olsun diyorum artık ..

ben aracımı aldıgım ilk gün kan akıtmıştım. Allaha şükür başıma dert gelmedi daha.. diğer araç için kan akıtmadık lastiği patladı ceza yedik bayramdan sonra onada bi adak yapıcaz işalah :)

heş şeyide nazara bağlama bence ama için rahat edecekse iğde dalıo kestirip koy ama bununda bir yolu yordamı var büyüklerinden yardım alabilirsin...

Ne yalan söyliyeyim Özlem var:(, hala cep telefonumda fotoğrafları ...:agla: .Golf bluemotiondan sonra 2000 tdi olmalı ki Fr alayım. Çok az yakıyor Bluemotion 190-200 tl arası depo doluyor şehir içi 900 civarı yol yapıyorum klima sürekli açık. Ama Golf tsi alsaydım (ki almazdım) kesin satıp Fr alırdım yeniden .Ha ikisi 1.6 tdi olduktan sonrada Leon değil Golf bence :cool:, bu meret bayağı bir konforlu ve sessiz çünkü :eek:key:Yeni leonlarla gelecek 1.4 tsi 140 hp ve silindir kapama özellikli arabalar çıksın yakıt durumuna göre yeniden geride dönebilirim. tabi yeni Loenu canlı gördükten sonra....

Geri
Üst Alt