Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon un mu var derdin var ..

y4sjn

Kayıtlı Üye
S.A dostlarım ..
Konunun başlığı yanıltmasın sizleri benim derdim nazar. Gözler Leonda olunca bazı kaçınılmaz seyler geliyor basıma bugün cok fena bakışlara maruz kaldım ve basıma gelen şey arabamın on camına tas geldi ve ayna bildigin çatladı kenardan .. 2 hafta oncede bu tarz bisey gelmişti basıma servisten yeni aldım arabayı .. Nasil bir yol izlemem gerekiyor lütfen yardım edin .. Bu bakışlardan nasil kurtulabilirim satmalimiyim üzülerek arabayı ..

Bütçeniz dahilinde ufak bir sadaka belayı def eder,yada yine bütçeniz dahilinde bir kurban kesip kan akıtmak kazayı belayı nazarı def eder..ben her aldığım aracımda ve her fırsat buldukça imkanlarım dahilinde sadaka verme eksik etmiyorum..Tabi inanç meselesi inanırsınız inanmazsınız SAYGI duyarım ama en iyi yöntemdir...Kazasiz belasiz sürüşler...

Elimden geldiğince sadakamı veriyorum cok şükür .. Ne diyelim anlamadim ama Hamd olsun .. Bu arada acaba kasko cami değiştirmez mı ? Yada bozar mı kaskoyu ? Bir fikriniz var mı

Yilda bir defaya mahsus kaskonuz bozulmadan cam degistirme hakkiniz wardi bildigim kadariyla

Belki garip gelecek ama, ben sattım, Golf aldım kurtuldum bu olaydan Kırmızı Fr dı bide:cool:Satmamın tek sebebi değildi ama, önemli sebebleriden biriydi .Birde sürekli yarışmaya çalışıyorlardı :confused: nazardan da kurtaramayınca arabayı, sattım... golf daha pahalı ama, bakan eden yok yaşlı memur arabası gibi mubarek:D

Belki garip gelecek ama, ben sattım, Golf aldım kurtuldum bu olaydan Kırmızı Fr dı bide:cool:Satmamın tek sebebi değildi ama, önemli sebebleriden biriydi .Birde sürekli yarışmaya çalışıyorlardı :confused: nazardan da kurtaramayınca arabayı, sattım... golf daha pahalı ama, bakan eden yok yaşlı memur arabası gibi mubarek:D

Özlem Var Sanki:)

Elimden geldiğince sadakamı veriyorum cok şükür .. Ne diyelim anlamadim ama Hamd olsun .. Bu arada acaba kasko cami değiştirmez mı ? Yada bozar mı kaskoyu ? Bir fikriniz var mı
yasin demekki bu aralar biraz aksattın...başka çaresi yok...SADAKA...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

yasin demekki bu aralar biraz aksattın...başka çaresi yok...SADAKA...

Geçmiş olsun. Sadakanızı eksik etmediyseniz, büyükler hep bir tuz çevirin verin ihtiyacı olana derler, ya da kurşun döktürmeyi söylerler.. Denemekten zarar çıkmaz diye düşünüyorum :)

Geri
Üst Alt