Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Tdi Dsg,Civic Otomatik,Megane 2 115 hp vs vs.

Valla deneriz sorun değil, siteye koymamıza cezmi abi izin verirse koyulabilir. Ben geçsem de geçilsem de sorun değil hırs yapacak birisi değilim :)

Valla deneriz sorun değil, siteye koymamıza cezmi abi izin verirse koyulabilir. Ben geçsem de geçilsem de sorun değil hırs yapacak birisi değilim :)

yok bende hırsından bahsetmiyorum ..araçların performansını merak ediyorum :) ayarlarız bigün

bu ne yaa;

resmen biri bi kuyuya tas atti; kirk akilli simdi cikartamiyor o tasi.

konunun amaci ne? konu sahibi nerde??

müsait değildim giremedim arkadaşlar.honda geçer diyenlere tek sözüm honda çok temiz nal topladı.megane benzinli 1.6 16v 115 hp 152 nm,1.6 reno dizel varmı hepsi 1.5.
leon bi ara kafa çıkartıyor megana sonra megan 4.vites gibi leona kafa çıkartıyor bazen leon uzundada meganla geldiği oluyor.ama civic arkadan güzelce takip ediyor,etmeye çalışıyor edemiyor,3 boy temiz vardı,arkadaşın arabada sorun yokmuş başka civiclede aynı gittiğini söyledi zaten aracı 2011 olması lazım,en kötü 2010 dur.şanzımanı aşırı kötü bir arabaymış onu anladık.arkadaşımın güzel giden palio 1.3 mjetiyle denedik teke tek.100 e civicten önce varmış.benim 4.vitesime kadar geçtim dedi.siz düşünün artık.

Geri
Üst Alt