Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon öldü

arkadaşlar elmalarla armutları karşılaştırıp hangisinin daha sulu olduğunu tartışıyormuşunuz gibi geldi bana biraz..

golf highline en fulu ve lüksü. a3 1.6 normalimi yoksa oda fulümü. fark eder ikiside.

fark eden ses izolasyonu tıkırtı onu bırak bide golf6 dan 2 milyar daha pahalıya geldi bence golf6 iddasız görünümü altında konfor ve güzelliği çok iyi nbarındırıyo benim şu durumda tercihim o olurdu..... lüks olarak golf6 gibi almaya kalksan zaten a3ü o fiyatların çok çok üstüne alabilirsin donanım eklemeye kalktımı a3 uçuşa geçiyo.....

Yani sana göre Panamera'yla Toros ne kadar "görünen köy kılavuz istemez"se, Leon ile Era da o kadar "görünen köy kılavuz istemez".

Bana göre Toros'la Panamera'da kıyaslanır. Hatta Toros'un daha iyi olduğu alanlarda vardır.
Mesela, ülke çapında parça bulma, servis, usta konusunda Toros önde olacaktır. O kılavuz istemeyen köyde Panamera'ya değil, Toros'a binerler ayrıca :)
Yani hangi arabanın hangi alanda galip geleceğini, bakış açın ve kriterlerin belirler. Bu yönden bakarsan kıyaslanmayacak araba yoktu.

Ayrıntılara boğuldun Ayberk arkadaş sadece kıyaslanabileceğini söylemiş....kıyaslamanın sonu olmadığı gibi manasıda yok :) başka bi konu bulalım kendimize :D kaplumbağa ile tavşanı kıyaslıyalım mesela:D

Hyundai = çek bıraklı araba, Seat = Ferrari.
Kıyaslamak çok manasız gerçekten :)

valla herkesin arabası kendine..hyundai mi?almak mı?bence son ihtimaller dahilinde olmalı..oysaki adana da iş yerimizin yan komşusu ertuğrul plazaya okadarki yakınızda...seat neden mi satmıyor?ogün bende onu düşündüm...ortada araba yokki satsın ne satıyor...ibiza SC,normal ibiza station ibiza leon altea xl...yani topu topu 3 model...bu arabaların kaçı 40 yaş ve üstüne hitap ediyor?şirketlerin kaçı hangi seat modelini alır?yada kimler alıyor hyundaileri?ya sırf ticari taksi yapılan accentleri toplasak nerdeyse seat araçlarının toplamına eşit ya...!otomatik şanzıman varmı?sadece ibizaların 1.6larında leonların FRında veya 1.6 tdi larında onlarda daha yeni çıktı piyasaya...hyundai markanın orjinali seat ise yan marka yani onu engelleyen bir çok marka var audi vw hatta skoda..hyundai de bir sürü model ucuz işçiliklerden dolayı uygun fiyatlar bu ülkede neden satılmasın ki hemde tam ilacı oldu milletin hyundai...motoru nasıl yaparsa yapsın dizelleri falan nasıl kaçıyor olursa olsun o tenekelere binecek kadar zengin olamadım bugüne kadar!

Dediğinden o sonuç çıkıyo Abi.
Alakasız araçlarda değiller hani :) Benzer fiyatlara satılan benzer araçlar.

hiç benzemiyolar 4 tekerler direksiyon hariç :) abi benzer yan dediğin kesinlikle accent bi tasarım aracı değil leon öyle bide hitap ettiği kesim farklı leon genç insanlara daha çok hitap ediyo bide sportif görünümü seven insanlara fakat accent genelde esnaf iişi bir araba parça ucuz diye alınan bi araç görünümmünde aynı amaç değil aynı araçta değil tabiki ama kıyaslamak istersen leonu magırus minibüslede kıyaslarsın tabiki kıyaslamanın bi tabusu olmaz fakat şu var bence burda mevzu konu dahilindeki bir leon görünümü ve işlevselliği için alınmış fakat accent araba olsunda ayağımı yerden kessin modunda bi araç....:eek:key:

hiç benzemiyolar 4 tekerler direksiyon hariç :) abi benzer yan dediğin kesinlikle accent bi tasarım aracı değil leon öyle bide hitap ettiği kesim farklı leon genç insanlara daha çok hitap ediyo bide sportif görünümü seven insanlara fakat accent genelde esnaf iişi bir araba parça ucuz diye alınan bi araç görünümmünde aynı amaç değil aynı araçta değil tabiki ama kıyaslamak istersen leonu magırus minibüslede kıyaslarsın tabiki kıyaslamanın bi tabusu olmaz fakat şu var bence burda mevzu konu dahilindeki bir leon görünümü ve işlevselliği için alınmış fakat accent araba olsunda ayağımı yerden kessin modunda bi araç....:eek:key:

Bak Abi ne güzel kıyaslamışsın Leon'la Era'yı :)

Bak Abi ne güzel kıyaslamışsın Leon'la Era'yı :)

ama çok bariz farklı dimi kardeşim demekki gereksiz bi kıyaslama eranın amacı ile leonun amacı belli bi noktada buluşmuyo ben araba olsun diye leon alan insan tanımıyorum tarzı seven insanlar alıyo.....:eek:key:

Geri
Üst Alt