Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon bu muydu?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında agape666 tarafından paylaşıldı.

1. agape666

agape666 SCW Üyesi

235
    19
    18
    selamlar 3 ay once 1.6 leon tdi cr aldım
    aracı ilk aldığımda frenler iyi tutmuyordu ,geri vites çok rahat geçmiyordu hafif ses yapıyordu (dişliye çarpıyormus gibi) bazı zaman yokuslarda kalkıslarda araba stop edıyordu hatta bırakın kalkmayı duz yoldan yokusa yoneldığımde dumadığım halde stop edıyordu herkes yenı olmasına alışma surecine bağladı, şimdi ise bunlara artı olarak geri vites bazı zamanlar tam geçmiyor hareket ettğinizde yerine oturuyor ve aracta ciddi performans kaybı var dizeli genelde aynı yerden bp den alıyorum arac bi arkadaşıma gosterdın debriyaj çok yukarda ve araba gaz yemiyor dedi ya ben anlamıyorum bende mi şanssızlık var yoksa seattan çok seymi bekliyorum
    yarın aveke götürücem oradan almıstım başka biryer tavsiye edermisiniz

2. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    geçmiş olsun,aracınızda sıkıntı vardır muhakkak... 0 km bir seatta bu problemler normal değil..

3. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    bunu en guzel dızel seatı olan bırısıne arabanı kullandırarak anlarsın !!! yada sen baska bır dızel seat kullanarak sorun varsa bır an once uzerıne gıtmelısın

4. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    çok geçmiş olsun.hiç hoş bir durum değil üzücü..bir sorun var gibi..üstüne gidilmeli..

5. Chardonnay*

Chardonnay* SCW Üyesi

465
    22
    18
    bizim arabada stop ediyordu götürdüm güncelleme yaptırdım sonrasında sıkıntı olmadı.

6. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    bu durumlar normal değil stop etmesi felan benzinle alakalı olacağınıda düşünmüyorum aldığınız yere götürün olmazsa doğuş esenyurt a götürün bakalım ne çıkıcak bizide bilgilendirirseniz çok iyi olur

7. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    LEon bumuydudan ziyade;araba budur yani brz şans işidir.almasıda öyledir modlaması da öyledir.çok fazla kafaya takmaya gerek yok,eğer sorun var ise mecburen bunun arkasında duracaklar...

8. agape666

agape666 SCW Üyesi

235
    19
    18
    bu gün göturdum bakalım ne çıkacak

9. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    daha önce benzinli araç kullanıp dizele geçtiyseniz debriyaj ayarında sorun yaşanabiliyor..pozitif düşünmeye çalışın bakalım servis ne diyecekler..
    arabanızdan soğumayın derim şanssızlık bence..umarım daha ciddi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız

10. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    arabadan sogumaya gercekten gerek yok sıkıntıyı çözerler :) sadece biraz üzerine gidin :)

Sayfayı Paylaş