Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon bu muydu?

agape666

Kayıtlı Üye
selamlar 3 ay once 1.6 leon tdi cr aldım
aracı ilk aldığımda frenler iyi tutmuyordu ,geri vites çok rahat geçmiyordu hafif ses yapıyordu (dişliye çarpıyormus gibi) bazı zaman yokuslarda kalkıslarda araba stop edıyordu hatta bırakın kalkmayı duz yoldan yokusa yoneldığımde dumadığım halde stop edıyordu herkes yenı olmasına alışma surecine bağladı, şimdi ise bunlara artı olarak geri vites bazı zamanlar tam geçmiyor hareket ettğinizde yerine oturuyor ve aracta ciddi performans kaybı var dizeli genelde aynı yerden bp den alıyorum arac bi arkadaşıma gosterdın debriyaj çok yukarda ve araba gaz yemiyor dedi ya ben anlamıyorum bende mi şanssızlık var yoksa seattan çok seymi bekliyorum
yarın aveke götürücem oradan almıstım başka biryer tavsiye edermisiniz

geçmiş olsun,aracınızda sıkıntı vardır muhakkak... 0 km bir seatta bu problemler normal değil..

bunu en guzel dızel seatı olan bırısıne arabanı kullandırarak anlarsın !!! yada sen baska bır dızel seat kullanarak sorun varsa bır an once uzerıne gıtmelısın

çok geçmiş olsun.hiç hoş bir durum değil üzücü..bir sorun var gibi..üstüne gidilmeli..

bizim arabada stop ediyordu götürdüm güncelleme yaptırdım sonrasında sıkıntı olmadı.

bu durumlar normal değil stop etmesi felan benzinle alakalı olacağınıda düşünmüyorum aldığınız yere götürün olmazsa doğuş esenyurt a götürün bakalım ne çıkıcak bizide bilgilendirirseniz çok iyi olur

LEon bumuydudan ziyade;araba budur yani brz şans işidir.almasıda öyledir modlaması da öyledir.çok fazla kafaya takmaya gerek yok,eğer sorun var ise mecburen bunun arkasında duracaklar...

daha önce benzinli araç kullanıp dizele geçtiyseniz debriyaj ayarında sorun yaşanabiliyor..pozitif düşünmeye çalışın bakalım servis ne diyecekler..
arabanızdan soğumayın derim şanssızlık bence..umarım daha ciddi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız

arabadan sogumaya gercekten gerek yok sıkıntıyı çözerler :) sadece biraz üzerine gidin :)

Geri
Üst Alt