Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon bi xenon

ah ahh bide ben yaptırsam şu bi-xenonları süper olucak, fotoları 4 gözle bekliyorum:)

buhar yok suanda bı ılk taktıgımızda oldu oda sansa daha kurumadan yagmur yagdı :D ısmaılım beklerım kardesım...

arkadaslarr benım arabamın sıslerını beyazz yabıcam ama Xenon degıl bu philipis ın beyaz ampullerı warmıss bu dogrumuu we bunu taktırdıgımda 1 sıkıntı yasarmıyım yada onerebılecegınızz baska seyler warmı..?

sıkıntı yasancagını sanmıyorum tek sorun bence ömru cok uzun olmaz... ben kısalara takmıstım 2 ay dayandı

bugun son kontlrollerı yaptım buharın b sını almadı yaklasık bır 4 5 dakıka farlara basınclı su tutttum nazar deymez umarım :) bugun ısalah prof makıneyle fot cekıp koyucam.

bugun son kontlrollerı yaptım buharın b sını almadı yaklasık bır 4 5 dakıka farlara basınclı su tutttum nazar deymez umarım :) bugun ısalah prof makıneyle fot cekıp koyucam.

knk MaşaAllah dielim inş hiçbir zaman buğu yapmaz :D

arkadaslarr benım arabamın sıslerını beyazz yabıcam ama Xenon degıl bu philipis ın beyaz ampullerı warmıss bu dogrumuu we bunu taktırdıgımda 1 sıkıntı yasarmıyım yada onerebılecegınızz baska seyler warmı..?

bu beyaz ampuller hiçbir işe yaramıyor sadece süs amaçlı oda sarı gibi zaten vereceğiniz paraya yazk.

bu bi xenon olayında anahtar teslim fiyat nedir acaba?

Geri
Üst Alt