Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon bi xenon

aradım da sen beni musayıt oldugunda beni arasana sana zahmet

tesekkur ederim erkan abi faydam olduysa ne mutlu
bi xenon daha yaptıramadım sana dursun kendımı bı turlu ayarlayıp ama onun dışında herşeye yardımcı oldun kardeşim asıl ben teşekkür ederim.en kısa zamanda gelıcem bi xenonlarımı ayarla yenı fırından cıkanlardan olsun :D

tamam abicim merak etme yılmaz kaptanda geliyor cumartesi günü onunda cerceveleri degişecegiz:Dnezamn istersen hallederiz abi

dursun kardeş bende artık dayanamayanlardanım:)
yakında ziyaretine gelicem ama yeni mercek kapakların ziyareti hızlandırıcak sanki:)

nezaman istersn beklerim buyur gel kardeim bugun ömerin araba bitti siyah yaptık resimlerini cok kısa zamanda koyacak cok güzel oldu:D

resimler heyecanla bekliyorum dursun usta yakında ziyaret edicem bizde selektor yapalım bıraz:)

Reis yeni kaliplar siyah yPtrdim bn:) far ayari olsun gorsellik olsun girus mesafesi olsun super..simdi bursaya gidiyorum yRin koyucam fot lari

ooo sırada ben varım hiç anlamam :D ömerim hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim biliosun aramızda buhar sorununu çeken nadir arkadaşımızdandın bende buharın B si olmuyodu dursun ustam ne zaman halledioruz işi :D

Geri
Üst Alt