Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon bi xenon

şu ana kadar görmedim, benim herhangi bir şikayetim yok uygulamadan yana.
bbakalım hafta ıcı su yenı kalıplar gelıcek ben sıyaha boyattım ya kabardı boya :( yenılerını takıp buhar olayına cozum bulucaz ısalah onun dısında sorun yok bndede

bir takım daha far bul abi onları yaptır orj hallerini kenara koy bi tanıdığımda eski bir alt kasa leon farlarından var 3 takım uyuyorsa görüşeyim bence en mantıklısı bu gibi düşünceler ben bir takım daha bulup yaptırmayı düşünüyorum

abi ne biliyim bide bunlamı uğraşalım sök tak ne arabaymış hala gelmeci farları servis 5000 tl diyor anlamadım gitti

bi xenon uygulamasını arkadaslara ben yaptım mert abi bu zmana kadar tek sıkıntı cerceveden yanaydı onuda ömer arkasımızın sayesinde kalıp yaptırdık orjinali gibi bire bir aynısını yapacagız su ve buhar yapmama garantisi veriyorum.

bi xenon uygulamasını arkadaslara ben yaptım mert abi bu zmana kadar tek sıkıntı cerceveden yanaydı onuda ömer arkasımızın sayesinde kalıp yaptırdık orjinali gibi bire bir aynısını yapacagız su ve buhar yapmama garantisi veriyorum.

abi sen beni 2 kere aradın :) bende bir kaç tane yapmanı bekledim ama benim sorunum arabayı sabah verip akşam almak eşim kulllanıyor aracı çocuğu okula götürüyor birde sorun çıkmaması valla sorun çıkarsa molotof atarım senin tükkana :)

Dursun bende istiyorumda malesef İstanbulda değiliz. Farları sökmek için sanırım tampon inecek farlar çıkarılacak kargo ile gönderilecek işlem yapılacak, sonra far ayarı nasıl olacak bir sürü belirsizlik ne kadar zamanda yapılabilir gelip gitsek kalma sorun bu konuları açabilirsen sevinirim.

yeni çerçeveleri sabırsızıkla beklioruzz...

yeni cerceveler cumartesi günü nikelajlı bir sekilde bitiyor hadi hayırlısı olsun diyorum ben kendi adıma sonunda bekledigim gün geliyor:D,

gün iicinde hallederim far ayarı sorun degilde olmadı ben sana hazır gönderirim burdan takarsın senin farlarıda bana söküp gönderirrsin ama gelsen burda yemegimizi yesek cayımızı icsek birde cumaya denk getirirz cuma bulusmasınıda burda olmus olursun herkezle tanısma fırsatıda tabi gene tercih senin ufuk abi

dursun bey cuma aksamı gelme şansşı yokmu bu kapakların malum ben yolcuyum bursaya :( cumartesi günü bakıma vericem arabayı..

Geri
Üst Alt