Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2.0 TDi dsg Fr

55.000 TL ye filo indirimine verirler ancak :) max. 60-61 arası oynar. İnsignia da kullanıyorum ayrıca oda güzel araç leona göre daha güzel.

haklısınız tabi kontrolsüz güç güç degildir ama ayağının altında bi ton beygir olması insanı iyi hissettirior .)

çok iyi biliorum o hissi çok güzel ama bi okadar kötü ama alıaksanız kesinlikle öneririm kusursuz bir motordur 2.0 tdi 170 dsg bende fr alıcaktım 3 ay beklemek şartıyla beklemedim 1.6 tdi daha mantıklı geldi onu aldım :D

1.6 tdi mantık evliliği 2.0 tdi biraz aşk evliliği gibi oluor galiba .)

55.000 TL ye filo indirimine verirler ancak :) max. 60-61 arası oynar. İnsignia da kullanıyorum ayrıca oda güzel araç leona göre daha güzel.

daha önce vag gruptan 3 tana daha araba aldım halende bir aracım var filoya girermi acaba ? birde zaten liste fiyatı 62 gözüküyor sitede 1 lirami indirirler ? o zaman iyice şımarmış bayiler yaa..

insignia da güzel ama 55 gibi bir rakama fr alınırsa insignia yerine fr alınır gibime geliyor ama çok kararsız kaldım

Walla bence dusunmeden alinir bazen aracimi satmam mi diye dusunuyorum bu paraya bu gucte ve bu dolulukta dizel bi araba bulamiycagim icin vazgeciyorum ortalama 6.5lt ve karma hem keyif hem ekonomi kesinlikle tavsiye ederim ki benim ki manuel dsg tadindan yenmez walla..

Harika bi seçim fiyat da makul bence.......... performans ve ekonomi daha ne olabilirki...

yorumlar için herkese tesekkürler ancak 60 liram henüz yok .s bi tane buldum 2 ci el 55 e ama konusuyorz daha net deil

filo indirimi net fiyat üzerinden %3 idi yanlış hatırlamıyorsam yani liste fiyatı üzerinden hesaplamayın vergisiz net fiyat.

Geri
Üst Alt