Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon 2.0 TDi dsg Fr

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında CupraR tarafından paylaşıldı.

1. CupraR

CupraR SCW Üyesi

12
    0
    1
    bu araç hakkında bilginiz var mı yani internetteki standart özelliklerinden baska söyleyebileceğiniz birşeyler... almayı düşünüyorm ancak 0km si 62 bin lira olan bi araba hakkında sadece teknik werileri bilmek biraz sıkıntı benim için hakedermi 60 bin lirayı yoksa başka seceneklere mi yönelmeliyim

2011 modeli dsg 6 ileri böyle olması terch sebebimin başında çünkü 7 ilerilerin sorunları gerçekten cok fazla ayrıca arac 170 beygir dizel bir aracta üst performans çok çekici torkundan bahsetmiyorm bile

biraz aydınlatırsanız beni sevinirim iyi forumlar...

2. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Önce kendimizi üyelerimiz bölümünde tanıtalım lütfen..

3. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.362
    113
    Bence şanzuman, performans ve ekonomik açıdan en alınası araç TDI FR'dır. Eğer sıfır düşünürseniz beyaz sunrooflu bayide var sizi yönlendirebilirim.

4. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    85
    48
    Fiyatı ne kadar abi?

5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.362
    113
    62.000-63.000 TL felan yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam ama baya düşüttürürüz gibi geliyor.

6. CupraR

CupraR SCW Üyesi

12
    0
    1
    ben daha cok 55 civarı düşünüordum ama o kadar esneme yapmazlar herhalde ./ ayrıca yeni kasa cıkacak diorlar gerçi daha 2 yılı varmıs ama aracın 2 ci elde kaybedeceği değeri katlıycak bu yeni kasa olayı. ben 1-2 ay içinde kesin bir dizel araç alıcam performans fln da işin içine girince bu araçın albenisi artıyor benim için tabi sizin yorumlarınızda önemli bu işin içinde sayılırsınız Patron bey e tesekkürler konuya ilgi gösterdiği için .)

7. maceren

maceren SCW Üyesi

400
    3
    18
    serbay 55 gibi bir rakama alabilirsek bana bir tane alalım kardeşim..

aracımı değiştirmeyi düşünüyorum, insignia ve leon fr arasında gidip geliyorum..

8. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    Mantikli arac

9. CupraR

CupraR SCW Üyesi

12
    0
    1
    ZGR sizin araçta satılıktı galiba bi ara yanlıs hatırlamıorsam o da aklımda vardi ciddi emek harcanmıs gerçekten hoş bir arac ama taktir edersiniz ki biraz güç istiyor genc adam .)

10. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    güç sorun değil gücü kullanmayı bilmek önemli bence :D ne olursa olsun rahat durmaz insan :D

Sayfayı Paylaş