Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2.0 TDi dsg Fr

CupraR

Kayıtlı Üye
bu araç hakkında bilginiz var mı yani internetteki standart özelliklerinden baska söyleyebileceğiniz birşeyler... almayı düşünüyorm ancak 0km si 62 bin lira olan bi araba hakkında sadece teknik werileri bilmek biraz sıkıntı benim için hakedermi 60 bin lirayı yoksa başka seceneklere mi yönelmeliyim

2011 modeli dsg 6 ileri böyle olması terch sebebimin başında çünkü 7 ilerilerin sorunları gerçekten cok fazla ayrıca arac 170 beygir dizel bir aracta üst performans çok çekici torkundan bahsetmiyorm bile

biraz aydınlatırsanız beni sevinirim iyi forumlar...

Önce kendimizi üyelerimiz bölümünde tanıtalım lütfen..

Bence şanzuman, performans ve ekonomik açıdan en alınası araç TDI FR'dır. Eğer sıfır düşünürseniz beyaz sunrooflu bayide var sizi yönlendirebilirim.

62.000-63.000 TL felan yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam ama baya düşüttürürüz gibi geliyor.

ben daha cok 55 civarı düşünüordum ama o kadar esneme yapmazlar herhalde ./ ayrıca yeni kasa cıkacak diorlar gerçi daha 2 yılı varmıs ama aracın 2 ci elde kaybedeceği değeri katlıycak bu yeni kasa olayı. ben 1-2 ay içinde kesin bir dizel araç alıcam performans fln da işin içine girince bu araçın albenisi artıyor benim için tabi sizin yorumlarınızda önemli bu işin içinde sayılırsınız Patron bey e tesekkürler konuya ilgi gösterdiği için .)

serbay 55 gibi bir rakama alabilirsek bana bir tane alalım kardeşim..

aracımı değiştirmeyi düşünüyorum, insignia ve leon fr arasında gidip geliyorum..

ZGR sizin araçta satılıktı galiba bi ara yanlıs hatırlamıorsam o da aklımda vardi ciddi emek harcanmıs gerçekten hoş bir arac ama taktir edersiniz ki biraz güç istiyor genc adam .)

ZGR sizin araçta satılıktı galiba bi ara yanlıs hatırlamıorsam o da aklımda vardi ciddi emek harcanmıs gerçekten hoş bir arac ama taktir edersiniz ki biraz güç istiyor genc adam .)

güç sorun değil gücü kullanmayı bilmek önemli bence :D ne olursa olsun rahat durmaz insan :D

Geri
Üst Alt