Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2.0 TDi dsg Fr

net fiyatı vergisizi vergiliyi boşverin o iş bayiye bakar ben 31 e aldım cordobayı 34 tü liste fiyatı pazarlığa bakar iş bakarsın 55e verirler gidip oturup konuşmak gerek % ile vergi ile net fiyat ile bi sonucu varamazsınız

valla görken 55 e alabilirsem gider hemen alırım.. ama malesef ankarada tek bayi var seat satan ve o adamlardan araba almak tam bir kabus.. doğuş seat satmıyor burada eğer satsa kesin 55 li rakamlara alırdım.. yarın gidip görüşeceğim ama hiç umudum yok..

bayiden arkadaşlar varmı sitede ? varsa bize fiyat konusunda yardımcı olsalar süper olur..

adanada değilim yoksa gider konusurdum sahibiyle samimiyim ama ben şöyle yaptım 34 dediklerinde 33500 e kadar indiler 5 kuruş daha düşmediler bende 31bin TL veriyorsan 1 saat sonra para masanda dedim yok mok dediler çıktım 15 km gitmeden aradılar geri dönüp satış sözleşmesini yaptık parayı peşin verdik

ya bende şu an bindiğim passatı liste fiyatının 5 lira altına aldım.. yarın gidip konuşacağım.. hayırlısı bakalım..

görkem düşür arkadaşa aldır faturayı koy görelim :)

görkem düşür arkadaşa aldır faturayı koy görelim :)

ben kesin 55 e alırız demiyorum ben 3bin aşağısına aldım ve kaputtaki taş izinden dolayı 1500 TL de geri aldım yani 29500 e geldi bana aynı hafta içinde 34den alan 2 kişiyle beraber teslim aldım istersen onun faturasını koyayım??? denemek gerek net fiyattan %3 demek yanlış olur ben anahtar teslim fiyat üzerinden %10 a yakın indirim yaptırdıysam olabiliyor yani kovalamak lazım. kimse araba alırken hesap makinesinde çıkan fiyatı ödememiştir kabala pazarlık olur herzaman

görkemcim alamazsın demiyorm ben sadece alınca faturayı getir indirimleri hangi kalemler adı altında hangi yüzdelerle net fiyat üzerindenmi yoksa toplamdanmı geçirmişler görelim diyorum :)

yoksa daha 1 ay önce 62000 tlye satılan 1,6t mondeo için aldığım fiyatta %3 ecoboost indirimi %3 filo indirimi % b,ilmem kaç bilmem ne indirimi diye diye net fiyattan bir hesap çektiler 55 e bıraktılar net fiyattan düşünce vergi değerleride düşüyor oradanda cüzzi indirim geliyor. indirim yaptırılmaz değil sonuçta yapılır imkansız değil.

bu aracı 55 liraya gibi bi fiyata alabilecek baska arkadaslar varsa toplanıp gidelim .) eminim cok daha etkili olacaktır tabi içerden tanıdıklar olursa işimiz daha kolay olur .)

Bende Fr aldım aracı haftaya teslim alıcam...Bence alınabilecek en mantıklı araçlardan birisi

Geri
Üst Alt