Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 TSI Style & Golf 1.6 102 PS Trendline / KARSILASTIRMA

Birileri marka fanatikliğimi dedi!!
Konu marka fanatikliği olunca kendime rakip tanımıyorum,bununla da gurur duyuyorum,bana göre dünyadaki en güzel araba SEAT LEON,kimi beğenir kimi beğenmez BANANE :eek:
al benden de o kadar serkan abi ben leona aşıgım :D

Konu dallanmış budaklanmış, konuyu açan arkadaş çoktan kayıplara karışmış... Belki de arabayı almıştır:) Forumlarda ölçüyü kaçırmamak kaydıyla tartışmak, gerilmek, atlangoçluk yapmak, balıklama dalmak, atışmak... iyidir. İşe biraz tat tuz getirir, adrenalin katar... Neyse ki bir noktada durmayı biliyoruz...

Genç arkadaşa da 1.6 8v almamasını tavsiye ederim. Biz aldık da ne oldu?!?!? Şimdi lpg nin yolları taşlı...:eek:

Alp; Fifth Gear programıymış ben Top Gear olarak hatırlıyordum, sağol düzeltmiş olalım bu da videosu 17.sn de söylüyor ..

Ayrıca çok sayıda dergi alan biri olarak, bir çok incelemede Golf'un tutucu tasarımına, Leon'un güzelliğine dair ibarelere rastlamanın yanı sıra çevremdeki ilgide çok fazla. Ama onların görüşleri değil bizim ne hissettiğimiz önemli. Bana göre Leon 6 senelik kasasına, ve yeni çıkan bir çok araca rağmen hala piyasanın kendi segmentinde en güzel görünen arabası, bu benim görüşüm. Golf'u beğenmiyorum, sportif durmuyor, daha çok aile arabası bana göre.. Sırf tasarımından dolayı araba alırken opsiyon olarak dahi düşünmedim, para halledilirdi.. Hatta Golf R i, RS3 ü de ekleyim, param olsa almam tasarımlarından ötürü :)

Bunlar benim görüşüm, beğeniler görecelidir, sana göre tersidir, amacım kötülemek veya tartışmak değil :)

Birileri marka fanatikliğimi dedi!!
Konu marka fanatikliği olunca kendime rakip tanımıyorum,bununla da gurur duyuyorum,bana göre dünyadaki en güzel araba SEAT LEON,kimi beğenir kimi beğenmez BANANE :eek:

+1974 benide alır mısın bu listeye Serkancım :D

Geri
Üst Alt