Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.4 tsi 125 hp stylance ||| golf V 1.4 tsi 140 hp comfortline

140'lıkla 160'lığın arasındaki farkları bilmiyorum sadece bi yazılım farkı gibi bişi varsa sorun olmaz elbet ama belli başlı farklar varsa piyasadan kalkmış bi motoru ben tercih etmezdim..
gerçi 140 ve 170'in tek sıkıntısı yüksek oktan istemesiydi zaten bildiğim kadarıyla..

yeni uyandım.. :D :D

1.4 twinchargerların hepsı aynı motor sadece yazılım farkları var hepsının ve hepsı 97 oktana kopek :)

Golf derim, sanırım Tourdaki fark da , iç mekanda koltuklar farklıydı, dışarıda da jant ve mercekli xenon farlar geliyordu

yani golf alırsak 97 oktan diyosun başka bişey olmaz diyosun dimi can...buna rağmen 95 alırsak nolur? sadece meraktan:)

araba vuruntu yapar,bu tsı ıcınde gecerlı ama ınsanlar ınatla 95 oktan turkıyenın cok kalıtelı benzınını kullanıyor,yuksek sıkıstırmalı ozellıkle de turbo araba da 95 kullanmanın manası yok bızım ulkemızde

şekil diyorsan leon biraz yürüsün diyorsan golf ki leon 125 te hemen hemen onun kadar gider

golf her zamn gözde bir araç ama görüntü itibarıyla son zamanların en iyi görüntü aracı Leon yine de ben tercihimii golften yana yapardım

araba vuruntu yapar,bu tsı ıcınde gecerlı ama ınsanlar ınatla 95 oktan turkıyenın cok kalıtelı benzınını kullanıyor,yuksek sıkıstırmalı ozellıkle de turbo araba da 95 kullanmanın manası yok bızım ulkemızde

ben gecen gun ılk defa 97 oktan aldım tsi a.. galıba bundan sonra 95 almam..

Geri
Üst Alt