Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.4 tsi 125 hp stylance ||| golf V 1.4 tsi 140 hp comfortline

arkadaşlar sohbeti bölüyorum ama :eek:

emrenin dediği gibi roll moll yok..bir kızım var..:) yakıt olayında emreyle ayberk bir noktada buluşsa içim çok daha rahat edecek..malum emrenin dediği gibi tüplü hyundaiden geçiş yapacaam..muhtemelen bi eşekten düşmüşe dönecem ama tsi ler için gözüm kararmış durumda..yılda yapacağım maksimum km 15000 dir..o bile olmaz...

bide ilanlarda dsg li çok var..acaba nedendir..kullanışsızmıdır? sorunlumudur? gerçi nasıl kullanıldığı konusunda bile bir fikrim yok..yakıt sarfiyatında dsg ile manuel arasındaki fark kimden yanadır?
aslında ben bi test sürüşü yapsam vw de iyi olacak..

okulda bir öğretmen arkadaşta bmw 520d lere bakıyor..o da yüksek beygirli araç istiyor..sonrada bana diyor ki:
erkeklerin yaşları ilerledikçe arabalarının beygirini arttırmak isterlermiş :D:D:D

arkadaşlar sohbeti bölüyorum ama :eek:

emrenin dediği gibi roll moll yok..bir kızım var..:) yakıt olayında emreyle ayberk bir noktada buluşsa içim çok daha rahat edecek..malum emrenin dediği gibi tüplü hyundaiden geçiş yapacaam..muhtemelen bi eşekten düşmüşe dönecem ama tsi ler için gözüm kararmış durumda..yılda yapacağım maksimum km 15000 dir..o bile olmaz...

bide ilanlarda dsg li çok var..acaba nedendir..kullanışsızmıdır? sorunlumudur? gerçi nasıl kullanıldığı konusunda bile bir fikrim yok..yakıt sarfiyatında dsg ile manuel arasındaki fark kimden yanadır?
aslında ben bi test sürüşü yapsam vw de iyi olacak..

okulda bir öğretmen arkadaşta bmw 520d lere bakıyor..o da yüksek beygirli araç istiyor..sonrada bana diyor ki:
erkeklerin yaşları ilerledikçe arabalarının beygirini arttırmak isterlermiş :D:D:D

ıkı arabanın verılerını ekledım,140 lık tsı braz daha fazla yakıyor 125 lık e gore ama golf un kalıtesı konforu olsun onu unutturur cınsten sonucta ayrıca ıstedıgınız de ayagınızın altında guc olması da cabası.Dsg benım bıldıgım testlerde benzınlıden daha ekonomık oluyor

DSG sakın kullanımda ekonomını maximum oldugu anda vıtes gecısı yapıyor ve manuele gore cok daha ekonomık...

ama ımkanın varsa ve guzel bı dıesel bulunabılır...

bu ara dusuncem bu benzınlı alacaksam bıraz eskı ama ıyı gıden bı arac ( yavas bı benzınlıde olsa yakar hızlıda olsa 2-3 lt fazla yakar) yada en ekonomıgınden dızel.... benzınlıde ekonomı aramak sacma... ama sızın bakıs acınıza baglı bı aractan ne beklıyorsunuz???

golf burda pazardakı gucuyle ve kalıtesıyle 1 adım onde ... he bu leon kotu anlamına gelmez ama bıraz kalıteden odun verıp guzel gorunume onem verıyorsanız leon ıyı bır secım olacak cunku ondada wv kanı var.....

Geri
Üst Alt