Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.4 tsi 125 hp stylance ||| golf V 1.4 tsi 140 hp comfortline

Ezdiniz bari bende gidip bişeyler kurcaliyim :D:D Yapçak başka bişey yok napalım :D

b-630960-Panpa.jpg

:D

Biz roll diyelim, sen ara hızlanma de Emre ne fark eder :)

ben başka bişiden bahsediorm :) deniz abi ile yüzyüze görüşmüşlüğümde var ve yanlşm yoksa lpgli hyundai accent admire aracı vardı :D yani deniz abide roll dü denemeydi bu işlerle alakası olan birisi olmadığını söylemek istemiştim :) ona 1.2 tsi bile yeter :D

ben başka bişiden bahsediorm :) deniz abi ile yüzyüze görüşmüşlüğümde var ve yanlşm yoksa lpgli hyundai accent admire aracı vardı :D yani deniz abide roll dü denemeydi bu işlerle alakası olan birisi olmadığını söylemek istemiştim :) ona 1.2 tsi bile yeter :D

İki 1.4 TSI'ı kıyasladık bizde, 2 aracı kıyasladık.
Leon, Golf kıyasında zaten Golf açık ara önde.
Twincharged 1.4 TSI ve singlecharged 1.4 TSI arasında da açık ara gerek performans gerek ekonomi twincharged önde.
Leon almak için bi sebep yok gibi zaten ortada.
Tabi işin zevk kısmına bişey diyemem. Çok beğeniyodur Leon tercih eder..

İki 1.4 TSI'ı kıyasladık bizde, 2 aracı kıyasladık.
Leon, Golf kıyasında zaten Golf açık ara önde.
Twincharged 1.4 TSI ve singlecharged 1.4 TSI arasında da açık ara gerek performans gerek ekonomi twincharged önde.

Leon almak için bi sebep yok gibi zaten ortada.
Tabi işin zevk kısmına bişey diyemem. Çok beğeniyodur Leon tercih eder..

koyu kısımı zaten aynı şeyi söylediğmiz için işaretledim. ama bir yanda 0 km bir yadna ikinci el. 0 her zaman sıfırdır. al sana leon tercih sebebi isteyen adam sebebi bulur boşuna antipati yapmanın alemi yok ayberk zaten motor ve kalite farkında ikimiz aynı şeyi söylüyorz ama ben konuyu açan abimizi tanıyroum ki bu ufak detaylar ona dokunmayacaktır.

koyu kısımı zaten aynı şeyi söylediğmiz için işaretledim. ama bir yanda 0 km bir yadna ikinci el. 0 her zaman sıfırdır. al sana leon tercih sebebi isteyen adam sebebi bulur boşuna antipati yapmanın alemi yok ayberk zaten motor ve kalite farkında ikimiz aynı şeyi söylüyorz ama ben konuyu açan abimizi tanıyroum ki bu ufak detaylar ona dokunmayacaktır.

İkisinin de ikinci el olduğunu konu sahibi belirtmiş Emre.
O yüzden geriye sebep kalmıyo :D
İki araç arasındaki farklar zaten bu ufak detaylar.
Mercedes E sınıfı ile, Tempra 1.6 i.e. kıyaslamıyoruz sonuçta :D

Geri
Üst Alt