Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 TSI yerine Polo GTI?

muratcım geçen sohbetimizde babanın arabadan iyi anladığını ve hızlı olur diye 1.4 leon almadığını söylemiştin,şimdi daha da hızlısını istiyorsun...bence asıl sorun arabanı satman değil babanı ikna etmen:)

senin leonun gayet güzel bence hem çok emeğin var o arabada.
leonla polo aynı sınıf araçları değil. aracın büyüklüğünü küçüklüğünü
içine binen insan sayısına göre şekillendirmemek lazım.
illaki iyi yürüsün diyosan ben golf GTI derim.
GTI tarzı araçlar özel araçlardır binicilerine bellidir.
55k-60k liralara iyi araştırıp çok iyi bir golf GTI bulunabilir.
her yönüylede tatmin eder

daha önceki fiyatları baz alırsak cupralar zam görmeden önce 48000 tl idi...zam yapmalırının amacıda vw satışını arttırmak...şimdiki cupra fiyatları aldatmasın Mehmet
normal de volkswagenin yapacağı iş değildir genellikle prestijli olan markalarını audi volkswageni daha pahalı ve seçenekli satar fiyatı düşük tutmak yada en azından seattan aşağı tutmak huyları değildir ama neden olmasın belki bunu da denemek istemişlerdir
senin leonun gayet güzel bence hem çok emeğin var o arabada.
leonla polo aynı sınıf araçları değil. aracın büyüklüğünü küçüklüğünü
içine binen insan sayısına göre şekillendirmemek lazım.
illaki iyi yürüsün diyosan ben golf GTI derim.
GTI tarzı araçlar özel araçlardır binicilerine bellidir.
55k-60k liralara iyi araştırıp çok iyi bir golf GTI bulunabilir.
her yönüylede tatmin eder
şuanki 2. el fiyatlarını bilmiyorum da buda ayrı ve güzel bir fikir tabi bence düşünülesi

1993 ibiza
2001 polo
2004 polo
2006 polo
2011 clio
2005 golf
2011 ibiza

iç hacim sorun değilse alınabilir ama boca daha güzel görünüyor. polo daha çok bayan arabası gibi. biizim otoparkta 2 polo 2 golf gti var 2011 pololar iç olarak biraz ufak olduğundan golf e yöneldik ama paralel olarak ta ibiza aldık. st aldık gene dar . şimdi golf + ibiza yerine 1.4 leon FR düşünüyoruz bakalım :) dedemle birlikte hersene olmak üzere 7 tane polo değiştirdik. kalite olarak tamam ama dar geldi bize :)

Geri
Üst Alt