Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 TSI yerine Polo GTI?

murat su anda ıstedıgın aractan beklentın nedır ?? hızlı tek kapı ufak bı aracmı??

Abi daha iyi yürüsün istiyorum. Soyle birseyde var ben yilda 40k kmye yakin yapiyorum. Birde bu araci sattiktan snra uzerine fazla koymadan almam lazim :) babam hizli arac istemiyo sadece onu ikna etmem gerek. Bn zaten leona en fazla 2-3 kisiyle kullaniyorum. Yani ufakligi benim icin dert degil. Tek kapi olmasi da sorun degil. Sadece 1.4 tsi superchargerli bi motor istiyorum. En uygunu polo gti geldi bana :)

Murat Kayseri Özsa ya iki tane kırmızı tek kapı gelecekti bence onlara bi danış sanırım istanbuldan teslim alabiliyosun....

Tesekkurler abi ama once kendi aracimi satmam gerek. Sinavlarim sonrasinda ugrasicam bunlarla. Suan fikir aliyorum ve ufaktan gorusuyorum iste.

bence çok mantıklı bir karar ancak hani ben plo gti im var demek yerine bocanegram var demeyi tercih ederim ama polonun daha iyi olduğuda bi gerçek

1.2 leonlar kaça gidiyor hasarsız vs?

polo pahalı gelırse ve ılla 1.4 olacaksa muratcım fıyatı belkı daha uygundur bızım komsu fabıa RS aldı canlısı cok hos aslında..

yıllık yaptıgın km de az degıl aslında hızlı bı dıesel olabılır aslında ama onadada fıyatlar sacma sapan ucuyor

2.0tdi da fiyatlar uctu abi. Gerek yok. Fabia RSe baktim polodan pahali :)

1.2tsi normaller 35-38 liraya gider ancak aracta coiloverdan aero tampona 15-20 milyarlk ekstra oldugu icin daha yuksek bir fiyat isterim dogal olarak

Yalnız bu GTI standart donanımında Leondan çok fazla eksik var birincisi katlanır aynalar yok, climatronic yok ikincisi lastik ebatları standart ebat dağil

Geri
Üst Alt