Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon 1.2 TSI yerine Polo GTI?

Konu, 'Sohbet' kısmında mrtsnr tarafından paylaşıldı.

1. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Beyler 1 haftadır aklımda olan bi soru var, ve her an bi delilik yapabilirim. :) Kendi aracımı satıp yerine Polo GTI almayı düşünüyorum. Ne dersiniz? Delilik mi olur yoksa mantıklı bir karar mı olur. Aracın üzerindeki extralardan dolayı satması biraz güçleşebilir fakat bekleyebilirim sorun değil :) Ne zamandır düşünüyorum sizlerinde fikirlerini almayı istedim. Araca 2 kişiden fazla binmiyor zaten :) Çok nadir 3 oluyor zaten Leon'a dahi 3'ten fazla kişi bindirmiyordum coilover'lardan dolayı :)

Fikirlerinizi bekliyorum...

2. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    al al al al al al al al al al al :)

Bunu beğendi. mrtsnr bunu beğendi.
  3. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Kesinlikle harika bi karar olur pişman olma ihtimalin %0....:eek:key:

yukcell88 ve mrtsnr bunu beğendi.
  4. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    delilik veya mantıklı bir iş diyemem. cupraya veya gti alıp binmek tamamen zevk işidir. ve ben senin yerinde olsam gti değilde boca falan bakardım.

5. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    benim arabayıda sat 2 tane alalım murat :D

6. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    sonra burda yakıttan bas bas bağırma dizel düşüncen ne oldu murat

7. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Bocanın tipi bana daha hoş geliyor fakat gerek malzeme kalitesi gerek iç mekan güzelliği(direksiyon ve göstergeler) olarak polo diyorum. Ayrıca gücü yere aktarma konusunda polo biraz daha iyi olduğunu okudum testlerde. Birde, hareket halindeyken jantlar çok şık duruyor :) He cam tavanda geriye doğru açılabiliyor :)

Abi ben düşünüyorum ciddi ciddi, sınavlar bitsin harekete geçicem, önce babamı ikna etmem gerek öyle bi araç için. Yazılımlı polo gti, insignia opc'yle 160'a kadar mı 200'e kadar mı ne kafa kafaya yürüyor :D
    Tek kapı, cam tavanlı :)

8. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Abi hesapladım 3 kuruş fazla yakıcak ya, km'de. Dizel 2.0 tdi düşünüyordum ötv engelledi. Ben babama yükleniyorum diye dizel düşünüyodum. Yoksa çok sorun değil benim için benzin :)

9. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    gti a binmek zaten delilik ama o delilik tadından yenmez bişe ama burda kimse sana alma demeyecektir mesele senin maddiyatın varsa durma ver siparişi sattığınında 3 eksik 5 fazla deme ver gitsin

10. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Mantıklı :)

Sayfayı Paylaş