Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik

195/55/15 olduğuna kadar verdik şimdi sıra lastik marka ve model seçiminde :D çok pahalı olmayan ne alabilirim acaba

kumho
coopertires
lassa
yokohama
pirelli
bunlar 200 tl ye kadardı

ben ankara da bulamadım sabahtan akşama kadar gezdim kumho,lassa, yokohama da vardı sadece karaman da zor

Falken ze912 bak derim kardes hem 4 mevim hem performans. Ben biraz arastirmistim adamlarin kendi yaris takimlari var ve surekli kendi uretim lastiklerini kullaniyolar ve dunyanin cogu ulkesinde basarilari var. Ben kullaniyorum memnunum bazen deneme amacli trafiksiz yerde ani dunusler yapiyorum birakmiyor. Bi bak istersen. Yanlis hatirlamiyorsam ciftkurtlar di turkiye distr.

Falken ze912 bak derim kardes hem 4 mevim hem performans. Ben biraz arastirmistim adamlarin kendi yaris takimlari var ve surekli kendi uretim lastiklerini kullaniyolar ve dunyanin cogu ulkesinde basarilari var. Ben kullaniyorum memnunum bazen deneme amacli trafiksiz yerde ani dunusler yapiyorum birakmiyor. Bi bak istersen. Yanlis hatirlamiyorsam ciftkurtlar di turkiye distr.

nokian ve falken lastiklerini de övüyorlar bakalım fiyat/performansa göre hangisi uygun olursa ona bakacağız artık

ben 205 55 16 michelim primacy hp aldım ve hosuma da gitti acıkcası

Geri
Üst Alt