Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik

Goodyear optigrip, her zeminde test birincisidir, 20000km sonra bile hemen hemen aynı performansı gösterir, aşındıkça alttan yeni profil çıkar / Pirelli Cinturato P7 fiyatına göre çok çok iyidir / Bridgestone Turanza 300 sessizliği ön plandadır, ıslak zeminde fena değildir.
Lastikte yumuşak/sert diye bir klasman yoktur, 4 mevsim lastiği de sınırlı markada sınrlı modeldedir, bunların hepsi yaz lastiğidir.

Arkadaşlar bi sorum olacak benim lastikler bazen direksiyonu tam kırdığımda felan sürtüyor gibi, 195/65/15 yazıyor üzerinde jantlar orjinal, ebatlar büyük mü acaba yoksa kar lastiği olduğu için mi?

yanlış hatırlamıyorsam ibizanın 15lik jantına 55 yanak geliyor..65 yanak olmasından dolayı sürtme yaşıyorsunuz..

standart ı 195/55/15 yalnız 55 yanaklar çok pahalı haberin olsun bide her markada yok bu ölçü
65 yanakta yol tutuşun çok zayıflar ve gereksiz yorarsın arabanı

Ben bugün sordum. Michelin 195 x 55 x 15 ölçülerinde;
T: 270 TL
H: 300 TL
V: 340 TL
dediler. T ile H yerlerini karıştırmış olabilirim. Ama fiyat aralığı bu şekilde idi. 195 x 60 x 15 olarak sorduğumda ise T sınıfı için 170 TL fiyat verdiler. Arada abartı fiyat farkı var bence. Ben eski aracım olan Cordoba'da Michelin 195x60x15 Energy Saver almıştım. Virajlarda fazla esniyor gibiydi. O yüzden şu anki aracım Ibiza'da Hankook V sınıfı lastiği var hiç memnun değilim. Değiştirmeyi düşünüyordum ama fiyatları görünce vazgeçtim.

walla ben 50 yanak taktım çokta memnunum fiyatıda 135 ti lassa impretus revo

Geri
Üst Alt