Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

lastik

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında akınbyrk tarafından paylaşıldı.

1. akınbyrk

akınbyrk SCW Üyesi

211
    40
    28
    aracın orjinal 16' jantlarına 4 mevsim lastik alıcam. fiyatı uygun kullandıgınız bilginiz marka modelleri yazarmısınız. pek anlamadıgım için soruyorum ölçüleri ne olmalı tam olarak?

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    3000/5000 binde satılık jant /lastik takımları var arkadaşlarımızda değerlendirmeye al istersen 2 takım jantlarada kışlık düşüne bilirsin

3. akınbyrk

akınbyrk SCW Üyesi

211
    40
    28
    pek güvenemedigimden o işe girmek istemiyorum. sıfır lastik alıp dertsiz tasasız halletmek en mantıklısı. Bütcemde 1000lira oldugu için o fiyata hem güzel jant hemde saglam lastik bi arada olmaz zaten

4. akınbyrk

akınbyrk SCW Üyesi

211
    40
    28
    yok mu marka model vericek biri

5. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    michelin bridgestone goodyear, bu 3ünden şaşma. Diğer lastiklerde ucuzunu bulursun ama balansla ömürle sesle uğraşır durursun. pahalı ve herkes tercih ediyorsa sebebivardır muhakkak.

Bunu beğendi. ims bunu beğendi.
  6. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    forumda bı arkadas 15k dakı 16 orjınal jantlarıyla lastıklerı 700 tl cıvarı satıyprdu

7. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Lastik olculeriniz 205/55R16 dir, mevcut lastiginizin uzerine bakarak teyit edebilirsiniz. Gercek 4 mevsim lastik sadece Good Year'da var, diger markalardaki ya yaz lastigidir ya da kis. Ancak 4 mevsim lastigin ne bir yaz lastigi kadar yaz performansi ne de bir kis lastigi kadar kis performansi vermedigi soylenir ki bence gayet mantikli. Kisin hergun arabaya binip uzun yol gitmiyorsaniz bir takim yaz lastigi alip kullanin. Michelin, Bridgestone veya Goodyear'i 1.000 liraya rahatlikla alirsiniz. Benim yazliklar Bridgestone Turanza ER300, uzerinde gelen orijinal lastikler. Biraz sert ama performansini yeterli buluyorum. Biraz daha yumusak olsun derseniz Michelin alin, Energy Saver veya daha ust seri olan Pilot Sport, Michelin kullanan arkadaslar daha iyi bilgi verebilirler. Goodyear'i arastirmadigim ve kullanmadigim icin modelleri hakkinda bilgim yok.

Veya Yekta abinin dedigi gibi forumda satan arkadaslardan jant+lastik takim alip kendi jantlarinizi da kis lastiginde kullanmak uzere degerlendirebilirsiniz.

8. akınbyrk

akınbyrk SCW Üyesi

211
    40
    28
    kardeşim güvenmedigimden dolayı düşünmüyorum ikinci el almayı

9. akınbyrk

akınbyrk SCW Üyesi

211
    40
    28
    tskkr ederim bilgi için sanırım michelin alıcam

10. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    bridgestone michelin continental 3ünden biri olabilir bridgestone da favorim S0001...

ÇeyrekAltın ve akınbyrk bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş