Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kriz Bitmeden / Fırsatlar

burasını kumar niyetine gören bir grup spekilatif yaratarak küçük yatırımcıları tuzağa düşürüp zarara uğratarak geçimini sağlayanlar var. Habersiz dengesiz alçalıp yükselen bilmediğiniz firmaların rehavetine kapılmayın. Yükselen kağıtlara gidiyor diye sarılmayın sakın, önemli olan malın düşük pozisyonlarında yüklenebilmek. Giden kağıda çok güvenmediğiniz sürece uzak durun ve buraya yatırım yapmadan önce firma haberlerini iyice okuyup yorumlayın ona göre yatırım yapın.

---------- Post added at 20:17 ---------- Previous post was at 20:16 ----------

Faruk abi zamlar gelmeden karton karton sigara aldım doğru dürüst zam da gelmedi sermayeyi gömmüş oldum..naapim abim yardım et bana.. :D :D :D

ben birazdan dolaptaki biraları kapayım sen sigarayı kap sahilde buluşalım krize içip tüttürelim:D

abi olur bana uyar da donarız.. :D
zaten hastayım burnumdaki sümük bile havada donar resmen şuan sahilde.. :D :D

bu arada sizin evin dolabında hep bi bira var abim..
hayırdır tüketim mi fazla yoksa bahsi geçen şişe geçen seneden mi.. :D :D

e o zaman lotları dolaba koymuşsun öylece duruyolar Faruk abim haksız mıyım.. :D :D :D

haklısın Yiğit, bozdurulma zamanı geldi ama soğuk diyosun, zaten bira soğuk içilir :D:D:D

o zaman yanlış yazmışlar abi soğukta içilir yazmaları gerekirmiş.. :D :D
demek ki yıllardan beri yanlış biliyomuşum.. :D :D :D

Bugün thyao 5.55'e gelerek bana göre bir kez daha alım fırsatı vermekte çok oynadılar namussuzlar bu hissede ama 6'ya ya gelecek ya gelecek kısa zamanda.Veriler haberler iyi mal topluyorlar hala bu arada hedef 6.5.Thy 6'ya geldiği gün bayram ilan edicem :)

sana bol kazançlar cüneyt ama korkarım ben thy almayacağım. saatlerdir hisseleri inceliyorum...

Geri
Üst Alt