Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Koltuk kafalığı Acil

Sert plastik parçayı yapıştırmayı dene Japon+sigara külü çok iyi yapıştırıyor.

Uğraşmak istemiyorum dersen de çıkart kafalığı rahat et

allah ım bıtsın su makara valla gordukce kopuyorum gulmekten:eek:allah hayırlısını verecektir emin olun:) [MENTION=26834]LEONSS[/MENTION]:)

Ne kafalıkmış arkadaş:)

konuyu başlatan [MENTION=23360]atay78[/MENTION] yanı tum zulum ondan gelıyor :) @dikkat valla su forumda en cok guldugum olay bu oldu..benım arabanın her koltuk kafalıgına baktıgımda scw muhabbetı gelıyor puhaha

Arkadaşlar gülünecek bir şey yok her koltuğun başına gelebilir böyle durumlar. :D

Geçin bakalım makaranızı sizin kafalıklarda nede olsa bir sıkıntı yok.İsterseniz kafalıkları değiştirelim sizlerle bakın nasıl oluyormuş görelim.
Gülün bakalım gülün kakıla kakıla :)

Geçin bakalım makaranızı sizin kafalıklarda nede olsa bir sıkıntı yok.İsterseniz kafalıkları değiştirelim sizlerle bakın nasıl oluyormuş görelim.

Benim eski aracımda kafalık yoktu ben kılıf takarken kırmıştım oynuyordu sonra çıkarttım öyle duruyordu

cruze eger uyumluysa seve seve verırım kafalıgı :) :) vala bende bı arabaya bakayım bır sallantı varmı aklıma düştü:eek:

Geri
Üst Alt