Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Koltuk kafalığı Acil

Üstad sen boşver Burağı o fantezi yapiyor :D Onun iç tarafında ( tamamen çıkmasını engelleyen yada en alt seviyede sıkı oturmasını sağlayan) adına Sekman dediğimiz bir parça var. Onunla ilgili bir sıkıntı olmuştur. Tahminim bu yönde :D

Ama Burağın dediklerinden dolayı şüpheye düştüysen bilemiyeceğim :D :D

allahım hala guluyorum ya bızden sonrakı yorumlarda bomba arkadaş burda hıç akıllımız yokmu hepmızmı delıyız:eek:sabah ve gece kopmama tek sebeb bu koltuk kafalık muhabbeti oldu :)

Arkdaslar burda ne konusuluyor anliyamadim daha once aciklama yaptim tamamiyle coocuklarin asilmasi bu cocuklar yapmis eski arac sahibinin cocuklari diyelim cogu yasli insanlar arabaya binerken o basliga tutuluyor bunu cok net biliyorum konuyu koyu bir tarafa cekmeniz isin esbirisi dir sanirim ama Benim dedigimin disinda hicbir sey o koltugun kafasini oynatacak sebebepe. Girmez ! Saygilarimla umarim prglem duzelir abi hayirli gunler

ceylan ayrı bı dunyada bakmıssın :) sabah sabahy bı sen bıde burak benı oldurdunuz gulmekten:):):)

Abi yerinde olsam o koltugu soker atardim cupra koltuk takardim birtane inadina :D

Dimi ne güzelde yazmışsınız öyle sök at yenisi gelsin.Hemde cupra koltuk uyar..

Atmisken cupra koltuk inadina inadina iyi olur diye dedim yorumlar aldi basini gidiyor ;) yoksa

Geri
Üst Alt