Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Koltuk kafalığı Acil

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında LEONSS tarafından paylaşıldı.

1. LEONSS

LEONSS SCW Üyesi

86
    38
    18
    m Yeni aldığım araçta bugün farkettim şoför koltuğunun kafalığı kaba bir tabirle lacka olmuş.Diger taraftaki kafalık yerinde sıkı sıkı dururken benim koltuğun kafalığı ileriye geriye sallanıp duruyor sabit değil diğeri gibi.Sanki kafalıkların içine giren metal demirin içerde bağlandığı yerden çokmış gibi hiç başına gelen varmı.Çözüm bulan oldumu yada.Çok üzüldüm farkedince yaa nasıl olur 2009 mod. bir aracın koltuk kafalığı bozulur.Bu aracın iç aksamı bu kadar basit malzemelerden mi oluşma yoksa :(

2. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    kolay kolay bozulmaz büyük ihtimalle çocuk işidir bozulmasının sebebi. servise bir sor istersen, yada aynı model bir başka koltuk başıyla dene olursa ona göre çözüm ararız.

3. LEONSS

LEONSS SCW Üyesi

86
    38
    18
    Yok yaa çok canım sıkıldı herşeyi denedim olmuyor öyle kalacak heralde :(

4. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    o zaman bayağı bi zorlamışlar o kafalığı yoksa kolay kolay bozulacak parça değil.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  5. focus

focus SCW Üyesi

327
    190
    43
    Çıkmacılardan araştırıp uygun fiyata kafalık bulunabilir.

6. LEONSS

LEONSS SCW Üyesi

86
    38
    18
    Ya bu sorun birtek bende var heralde.Kimselerden bendede bozuk yorumu gelmediğine göre :(

7. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.754
    5.599
    113
    Çok nadiren bozulan bir parcadır. Servise sormanı öneririm onlarda alt bağlantı klipsi olması gerekir.

8. LEONSS

LEONSS SCW Üyesi

86
    38
    18
    Teşekkürler yani siz bu sıkıntıyı yaşıyan başka bir kullanıcı duydunuz dimi.

9. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.754
    5.599
    113
    Bu sıkıntıyı eski aracımda koltuk kılıfı takarken zorlamam ile plastik kısmını kırmıştım ondan sonra dediğiniz gibi oynuyordu. Araç leon değildi söyleyeyim servise sor olmazsa sanayide çıkmacılarda olabilir.

10. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    ılk defa bole bır sıkıntı duyuyorum dostum aracı satan arkadas ustune mı cıkmıs yada o koltukta baya bıseyler donmu :D :D

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş