Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kırmızı ışıkta geçtim ama nedeni var..yardım

Konu, 'Sohbet' kısmında mrtcntkn tarafından paylaşıldı.

1. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    arkadaşlar bu sabah işyerine giderken taksinin biri zırt pırt sağ sol oynuyodu dikiz aynasından izliyodum.. en son göztepe e-5 kavşağında minibüs sağdan atlayınca bi anda önüme atladı ben frene asıldım yoksa adama giricektim..daha sonra bunun önüne geçtim soyak sitesi yolunda adamın önüne geçtim bi fren bi gaz yaptım ilerde kırmızı ışıkta yanyana durduk..adamlar 2 kişi inince baktım dayak yicem topukladım :D kırmızı ışıkta geçtim bilmiyorum orda EDS var mı ama varsa karakola gidip derdimi anlatsam can güvenliğim için geçtim vs diye herhangi bir af olur mu ?

2. HaKo

HaKo SCW Üyesi

296
    36
    28
    resmi dairelerde lafla iş yapılmaz, elinde belgen tutanağın kısacası kanıtın olmadığı sürece kimse kimseyi affetmez, zaten affetmek diye bişeyde yok o nerden çıktı :) Dayak yememenin diyeti olsun öde gitsin geçmiş olsun :)

3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    ulen ne kaçıyon yokmu emanet arabada kır geçir bak yoluna kaçılırmı hiç

4. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    abi ben hiç bişey taşımam..2ye tek olursam da kaçarım :D

Bunu beğendi. PATRON bunu beğendi.
  5. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    Knka gecmis ve hayirli olsun:) onlarda delikanlimiymis 2 ye tek sinir oluyorum su sehir magandalarina :mad:

6. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    kanka dingil hem haksız hemde laga luga yapıyo..gidicem tahtakaleden 1 tane biber spreyi 1 tanede şok cihazı alıcam :D ilk biberi sıkıcam sonra vericem akımı..sabahtan akşama kadar dövücem :D

Bunu beğendi. tolga34 bunu beğendi.
  7. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    Knka dovmek cozum degil devletin bu afedrsiniz ama heyvanlari topluma kzandrma kurslari acmasi lazim :)

8. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    En iyisini yapmışsın sen boşver... Bu arada İsmin soy ismin benim kankamla aynı :) o yüzden çok enteresan geliyo bilgilerin bana :)

9. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    evcil hayvan barınağı hesabı :D vay arkadaş EDS girdi ya :D

10. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    EDS varsa, zaten o adamların inip sana doğru gelişlerini kayıt altına almıştır sadece bununla uğraşılması gerekli :) Eğer ceza gelirse 15gün geçmeden bununla uğraş, fakat sen o şekilde can güvenliğini kurtarırken kırmızı ışıkta geçerek kendin ve başkalarının can güvenliğini de riske attın denilebilir. :)

Sayfayı Paylaş