Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kırmızı ışıkta geçtim ama nedeni var..yardım

1-böyle bir kavgada asla arabanın içinde kalmayın hemen dışarı çıkın..işerde alınacak hasar çok fazla olur..not anahtarı üstünde bırakmayın
2-camları kapıları kapa yeşil bekle...herkesde cam kıracak döt yok..
3-aşağı inip kavga ederseniz..şunu unutmayın mutlka ayıranlar olacaktır...olmadı koşarak kaçarsınız anahtar zaten cebinizde..telefonunuza da yanınıza almayı unutmayın
a) hırsız çalmasın
b) lazım olabilir
4-in direk kaç
5- onu da sen yapmışsın

en mantıklısı 4 hem dayak yemezsin hem de ceza yemezsin

:):):)

1-böyle bir kavgada asla arabanın içinde kalmayın hemen dışarı çıkın..işerde alınacak hasar çok fazla olur..not anahtarı üstünde bırakmayın
2-camları kapıları kapa yeşil bekle...herkesde cam kıracak döt yok..
3-aşağı inip kavga ederseniz..şunu unutmayın mutlka ayıranlar olacaktır...olmadı koşarak kaçarsınız anahtar zaten cebinizde..telefonunuza da yanınıza almayı unutmayın
a) hırsız çalmasın
b) lazım olabilir
4-in direk kaç
5- onu da sen yapmışsın

en mantıklısı 4 hem dayak yemezsin hem de ceza yemezsin

:):):)

1-abi önceden tecrübeliyim arkadaşımı arabanın içinde dövmüşlerdi..dışarı çıkınca en azından bi savunma olabilir veya tekme falan sallanabilir..
2-arabaya vurduğu anda ben aşağı inerim abi hertürlü..veya bende diğer taktik cama mı vuruyor kapıyı bi anlık hızla üstüne açar kapar devam ederim..
3-bizde o sorun işte kemeri çıkart arabanın elfrenini çek P ye al ki anahtar çıksın..hepsini bi anda yapmak lazım..1 kere başardım bunu ama telefonu arabada bırakırm çünkü yiyeceğim bi tekme telefonuma zarar verebilir..
4-arabamı orda bırakamam :D
5-el mahkum dayak yeniceği anlaşılırsa kaçılır :)

İstanbul trafiği böyle malesef, bende işe gidip gelirken bu tür şeylerle karşılaşıyorum o yüzden fazla büyütmeden fazla sinirlenmeden yola devam et sen yinede murat kardeşim, öyle bende sinirlendim önüne geçeyim fren yapayım gibi şeyler yapma boşver sende öyle yapayım derken Allah korusun başka kazalara sebep olabilirsin birazdaha sakin olmaya çalış İstanbul trafiğinde oluyor böyle şeyler.. Öyle bir durumu farkettiğin anda hızını kes birazdaha temkinli ol aynı şekilde benimde önüme atlıyorlar bazen..

İstanbul trafiği böyle malesef, bende işe gidip gelirken bu tür şeylerle karşılaşıyorum o yüzden fazla büyütmeden fazla sinirlenmeden yola devam et sen yinede murat kardeşim, öyle bende sinirlendim önüne geçeyim fren yapayım gibi şeyler yapma boşver sende öyle yapayım derken Allah korusun başka kazalara sebep olabilirsin birazdaha sakin olmaya çalış İstanbul trafiğinde oluyor böyle şeyler.. Öyle bir durumu farkettiğin anda hızını kes birazdaha temkinli ol aynı şekilde benimde önüme atlıyorlar bazen..

Mehmet abi benim tedavi olmam şart artık :D öfke kontrol merkezine gitmem lazım :D

soyak sitesi Göstepe'de değilmiydi? Eper orasıysa bildiğim kadarıyla orada EDS yok. Olduki var sayalım; Bu cezayı ödemezsin büyük ihtimal oda mahkemeye başvurman gerekebilir.

soyak sitesi Göstepe'de değilmiydi? Eper orasıysa bildiğim kadarıyla orada EDS yok. Olduki var sayalım; Bu cezayı ödemezsin büyük ihtimal oda mahkemeye başvurman gerekebilir.

soyak sitesinin aşağı inişinde var hatırlıyorum ama çıkarken hatırlamıyorum..akşam bakıcam artık napalım..

bari geri geri kaçıp çarpsaydın ya ikisinede :D

belaya bulaşmadığın için cezayı da boşver gelirse gelsin. araba kullanırken diğer arabaları hep düşman gözüyle gören zihniyetler umarım bir gün düzelir. bazen bu tarz hareketler bende bile oluyor kınamama rağmen. gülümsemeyi, insanları sevmeyi ne kadar eğitilsek de öğrenemedik bir türlü. camdan selam verip gülümseyen yüzleri her zaman taktir etmişimdir.

Her zaman söylemişimdir en güzel silah bilardo topu diye.Polis çevirse suç aleti olacak birşey değil.Kavga etseniz karşıdakinin neresine vurursanız vurun ya kırar yada kıvrandırır.Yinede beladan uzak durmak iyidir!Kırmızı ışık cezası aşırı bir cezada değil.

xx

Geri
Üst Alt