Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kırmızı ışıkta geçtim ama nedeni var..yardım

Bende bursada girdim erkn odedim icin 100 lira odedim knka sikinti yok ki bn yaya gecidinde durmusum bide gelde koymasin simdi:)

bence iyi yapmışsın bu magandalarla yapacağın dalaşma sana trafik cezasından daha fazlasını kaybettirebilirdi. hiç anlamam trafikte araba durdurup insan üzeribe yürümeyi. ha cezadan yırtarmıyım dersen o zor. sonuçta kırmızıda geçmişsin allahtan kimseye bişey olmamış.

kardesım en dogrusunu yapmıssın artık ınsanlar hasta ruhlu oldugu ıcın ufacıcık bı olayda sılah bıcak konusur oldu o yuzden can guvenlıgın ıcın en dogrusunu yapmıssın :)

camini hafif aralıcaksın ama adamın kolu bacağı geçmeyecek şekilde,oradan biber spreyini basıcaksın sonra bas gaza :):)

soyagın onunde hangı ışıkta geçtin? EDS bi ışıkta var.Bi ışıgın ordada mobese kamerası var.Mobesenin ordan geçtiysen yazmazlar heralde.

işte, hayatta en anlayamadığım durumlardan biri, trafikte kavga etmeye çalışmak..işiniz gücünüz mü yok,hayattan beklenti mi yok, hiç dayak mı yemediniz..hangisi bilmiyorum..bu trafikte önüme kırdı-hızlı gitti-yavaş gitti-yok sinyal vermedi-kırmızıda geçti vs.. bunlar için kavga edilir mi ya.. bi yakınına bişey mi oldu?, senin canına,malına bişey mi oldu? hayır..eee? illa kavga edecekseniz bari mantıklı bir sebep olsun da, Allah korusun, kavga sonucu iyi bitmezse, ömrünüzün kalanında, her sabah aynaya bakıp "ulan değer miydi be" demeyin..

maalesef affetmek gibi bişi olacağını sanmıyorum..

resmi dairelerde lafla iş yapılmaz, elinde belgen tutanağın kısacası kanıtın olmadığı sürece kimse kimseyi affetmez, zaten affetmek diye bişeyde yok o nerden çıktı :) Dayak yememenin diyeti olsun öde gitsin geçmiş olsun :)

+1..

işte, hayatta en anlayamadığım durumlardan biri, trafikte kavga etmeye çalışmak..işiniz gücünüz mü yok,hayattan beklenti mi yok, hiç dayak mı yemediniz..hangisi bilmiyorum..bu trafikte önüme kırdı-hızlı gitti-yavaş gitti-yok sinyal vermedi-kırmızıda geçti vs.. bunlar için kavga edilir mi ya.. bi yakınına bişey mi oldu?, senin canına,malına bişey mi oldu? hayır..eee? illa kavga edecekseniz bari mantıklı bir sebep olsun da, Allah korusun, kavga sonucu iyi bitmezse, ömrünüzün kalanında, her sabah aynaya bakıp "ulan değer miydi be" demeyin..

çok güzel yazmışsın hepsine katılıyorum ama insanın bazen gözü dönüyor basireti bağlanıyor işte..

ya işte insanın gözü dönüyor..ehliyeti kasaptan alan yola çıkıyor..

soyagın onunde hangı ışıkta geçtin? EDS bi ışıkta var.Bi ışıgın ordada mobese kamerası var.Mobesenin ordan geçtiysen yazmazlar heralde.

Can geçen karşılaştık ya tam ara yolda..bi önceki ışıklarda soyaktan yukarı çıkarken..taksilerin beklediği yer

EDS varsa, zaten o adamların inip sana doğru gelişlerini kayıt altına almıştır sadece bununla uğraşılması gerekli :) Eğer ceza gelirse 15gün geçmeden bununla uğraş, fakat sen o şekilde can güvenliğini kurtarırken kırmızı ışıkta geçerek kendin ve başkalarının can güvenliğini de riske attın denilebilir. :)

haklısın..EDS işte benim adrese gelmiyor..sultanbeylide bi yere gidiyor..neyse kovalıycaz artık..bi akşam bakıym orda EDS var mı yok mu diye ona göre harekete geçiyim

Geri
Üst Alt