Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kirmiizi şeytan "10 AS 757"

Sana Yanıtım Şu Olur Gardaşım;

Karanlık Aydınlıktan,
Yalan Doğrudan Kaçar,
Güneş yalnız da olsa etrafına ışık Saçar..
Üzülme Doğruların Kaderidir yalnızlık,
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yalnız Uçar..
:eek:

Çölüm ömer hayyamın şiiridir ve kral fm'de haftaiçi hergün Bedirhan Gökçe programında kapanış konuşmasında okur bu mısraları:)
Beyaza siyahdı eyvallahhh ama sen Aslan'a biniyorsun Kartal'a değil bu biiiiirrrr rengi kırmızı bu ikiiiii eeee çekçek de bırak sarı olsun gardaşşşş..Neyse yorulmuşun sen de get de yat hadi:)

Çölüm ömer hayyamın şiiridir ve kral fm'de haftaiçi hergün Bedirhan Gökçe programında kapanış konuşmasında okur bu mısraları:)
Beyaza siyahdı eyvallahhh ama sen Aslan'a biniyorsun Kartal'a değil bu biiiiirrrr rengi kırmızı bu ikiiiii eeee çekçek de bırak sarı olsun gardaşşşş..Neyse yorulmuşun sen de get de yat hadi:)

Beşiktaşı Bilmeyenler Sanırlarki Kırmızı Başka bi takımın rengidir.. Ama Bilirlermi ki "Bereketli Jimlastik Kulübünün" ilk Renklerinin Kırmızı-Beyaz ken Balkanlarda Şahedete Eren Bu Vatan Evlatları için Mateme Bürünüp Siyah-Beyaz Olduğunu...

İyi geceler Gardaşım:eek:key:

Beşiktaşı Bilmeyenler Sanırlarki Kırmızı Başka bi takımın rengidir.. Ama Bilirlermi ki "Bereketli Jimlastik Kulübünün" ilk Renklerinin Kırmızı-Beyaz ken Balkanlarda Şahedete Eren Bu Vatan Evlatları için Mateme Bürünüp Siyah-Beyaz Olduğunu...

o kadaaar

Onuda bilirim çöllüm Muharebede sahaları bırakıp göğsünde taşıdığı Türk armasının hakkını vermek adına cephelerde şahadet şerbeti içen anakuzularını...Şaka bir tarafa sarıda bizim kırmızıda akda bizim Kara'da...Gecen hayrolsun balam...

Aracın Dışına ufak tefek dokunuşlardan sonra (Malum FR donanım Olduğundan Cupra Tampon Takamazdık :cool:) Aracın Dışıyla Bir işim Kalmadı Deyip içeriye yöneldik..

Ve 1P de en sinir olduğum iki şeyi bu gün yaklaşık 5 saatlik bir uğraşla hallettik..

İlki;
Ön-Arka Kapı Birleşim fitili (bunu bir hafta önce yapmıştım Konu Dağınık Olmasın diye Birlikte yazıyorum) Tüyapta ilginç bişey dikkatimi çekmişti Golf ve rocco larda Haatta Polonun bi kaç Modelinde bile olmasına rağmen bizim araçlarda niye yok diye takıldı kafama aslında çok basit bir olay ama maalesef yoktu.. 10 Liraya mal oldu bana geçen feshane buluşmasında ulviye test ettirdim.. Kendi aracıyla kapı kapanışındaki ses farkına oda çok şaşırdı..

Ekli dosyayı görüntüle 9075

Ekli dosyayı görüntüle 9074
Ekli dosyayı görüntüle 9076

Ekli dosyayı görüntüle 9077

selcuk abi arka kapıya uygulattırdınmı.?

selçuk vallaha büyük bi zevkle okudum hepsini eline saglık :eek:key::eek:key:
ben ençok kapı fitillerine bayıldım birde bagaj çok mantıklı geldi kesin bende yaparım tabi fikir babası sensin:D:D

abi bir tabir var ama kusura bakma sakın.. sende benim gibi biraz kılsın :D titiz desek de olur değilmi :eek:bende toledonun tabanına paspasın altına dahi özel muşamba tarzı koruyucu kestirmiştim herkes gülüyordu hatta aracı yıkarken stepne vs söktüm.. bagaja dahi havuz şeklinde kestirdim baya orjinal olmuştu okadar hassas davrandımki kenarları pis durmasın diye overlok dahi attırdım.. :)

yok kardeşim bende stepne harici ford cargo hava tankı var epey bir yer kaplıyor bass kabiniyle anca sığdı tankı sökmeye kalksam hava kaçağı nolur basınç sebebiyle yerlerininden oynatamam:eek:key:

Sen O bagajın Bi resmini çekip paylaşabilirmisin Mirim hakkat merak ettim bak şimdi:confused:

yok kardeşim bende stepne harici ford cargo hava tankı var epey bir yer kaplıyor bass kabiniyle anca sığdı tankı sökmeye kalksam hava kaçağı nolur basınç sebebiyle yerlerininden oynatamam:eek:key:

Feridun gardas ne alaka Leonun bagajında cargonun hava tankının ne ısı var ne amaçla taktin onu oraya??
Oldu olacak vebosta,yay yerine körük felanda takaydın birader?? Ne ettin sen ya..

Geri
Üst Alt