Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kayseriden kimler var arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
geç olsun güç olmasın sinaan, herkes rahat bi nefes alsın ondan sonra ver elini organizasyon :) :cool:

aynen Arkadaşlar bana ne zaman derseniz uyar inşallah :)

arkadaşlar mrb
semenerlerim dolayısı ile bu ara pek siteye giremiyorum burda bulunan arkadaşlarla bir buluşma ayarlayın bende iştirak ederim fikirlerinize saygı duyarım yalnız benim için uygun zaman 06.06.2011 tarihinden sonra her gün olabilir (bir aksilik olmaz ise) fakat bir kaç arkadaşımızın haziranın 2. haftası sınavları olduğun u söylediler bence haziranın 3. haftasında bir tarih seçin ve diğer arkadaşlara duyurulsun kısmetse gelebilen gelir benim düşüncem bu şekilde

Ben şehir dışında olabiliyorum. Görüşme tarihi belirlensin o tarihte olanlar gelir zaten. Sınavlardan sonra görüşebiliriz okuyan arkadaşları düşünüp.

O zaman size söyle uyacak bi tarih ssöyleyin abilerim bizimkiler ayının 10 nunda bitiyor ondan sonRaki bi tarihte belirleyelim güzel bi organizasyon yapalım inş :eek:

Bizim sınavlar uğurun dediği gibi 10unda bitiyo ondan sonra hep müsaitiz Haziranın 3 haftası uygun bizim için ama biz bütün arkadaşları beraber bi organizasyon istiyor şöyle güzel bi topluluk ve keyifli vakitler :eek:key:

bencede buluşmalara gelebilecek bütün arkadaşlar gelsin tanışalım konuşalım :) sohbet bol olsun :cool:

Tamam o zaman arkadaşlar bana uyar hic farketmez ayarlayalım sağlam bi şey ama bizim sitenin kayseride biraz reklamı yok gökhan abi yetkililerde kartvizit olacak her halde PATRON bizde kartvizit var diyordu :)

Arkadaşlar günü belirleyelim ama necmettin abi ve gökhan abiye uyan bi gün olsun biz her zaman boşuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt