Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kayseriden kimler var arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yapalım nezaman derseniz ama bugun bnm araba serviste işi 2 3 gun uzayabilir...

Tamam o Zaman geriye bi tek Gökhan abi kaldı oda tamam der kesin konuyu görünce
bu arada necmettin abi seni eski toyatanın orda gördüm 1 hafta filan önce gidiyordun sakin sakin :)

Tamam o Zaman geriye bi tek Gökhan abi kaldı oda tamam der kesin konuyu görünce
bu arada necmettin abi seni eski toyatanın orda gördüm 1 hafta filan önce gidiyordun sakin sakin :)

İşe gidiyorumdur, ya da işten çıkmışımdır o zaman :) Sakin sakin gittiğim de doğrudur pek basmam sinirlenmezsem :)

merhaba arkadaşlar buluşma için gençlerin maaşallahı var ama benim bu hafta ve önümüzdeki hafta seminerlerim var ona katılmak zorundayım isterseniz siz buluşabilirsiniz buluşma gününde zamanım müsait olursa uğramaya çalışırım yoksada 06.06.2011 tarihihinden sonra müsaitim o zaman ayarlarsak bende gelebilirim ama necmettin gençleri kırmayın siz bir buluşma ayarlayın geçte olsa gelmeye çalışırım :)

Bence gökhan abi haklı 06.06.2011den sonra buluşalım hem okuyan öğrencilerin sınavlarıda bitmiş olur rahat olur ve bi piknik yapabiliriz bence ;)

Tamam o zaman Gökhan abinin dediği bi tarihe ayarlıyalım piknik yapıyoruz bu sefer demi :)

Kimse cevap vermemiş hâlâ ne yapıoz arkadaşlar ne zaman yapıoz belirleyelim :kizgin:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt