Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

karşınızda sade'm :)

taha öncelikle aramıza hoşgeldin...şaşırdım seni burada görünce:)araban hakkında yorum bile yapmıyorum sahibi gibi pırıl pırıl...

Aracınız çok güzel, elinize sağlık.
Ben jantları merak ettim markası modeli nedir? Ben de bu ara jant işine sardım, stokları değiştirip sade ama spor birşey istiyorum.
Bütçe 1000 TL civarı, 17" düşünüyorum. Sizdeki 18" sanırım?
teşekkürler :)
jantların markası tsw olması lazım unuttum bende şimdi evet bendekiler 18"
taha öncelikle aramıza hoşgeldin...şaşırdım seni burada görünce:)araban hakkında yorum bile yapmıyorum sahibi gibi pırıl pırıl...
hoşbulduk abim artık burdayım ya dün senin o tarafa gelicektim abi 7göllerde balık yemeğe gitmiştim geç oldu diye artvine gelmedim daha biraz erken olsaydı gelicektim abi :)
Depo da full =)

Sigara, kemer tokası... cıkcıkcık
:)
bugün boyaya vericem boyacı ustam var buna para vermicem abi :) şirketin boya fabrikasında çalışıyor kompresorde var zaten asıl mesleği oto boyacısı sıkıntım yok çok orjinal boyar :)

kazasız belasız maaşallah.. :)

Çok Güzel Hocam :) Nokta Atışı kritik bölgelere güzel yenilikler yapmışsın... 10 numara olmuş... ÖZellikle ön konsolun kaplamasına bayıldım burada bu işçilikte yapabilecek biyer bulsam bir saniye düşünmem yaptırırım...
Güzel günlerde kullan hocam...

göstege boost göstergesi dimi..maaşallah güzel olmuş..markası ve nerden aldığını öğrensek:))

Çok Güzel Hocam :) Nokta Atışı kritik bölgelere güzel yenilikler yapmışsın... 10 numara olmuş... ÖZellikle ön konsolun kaplamasına bayıldım burada bu işçilikte yapabilecek biyer bulsam bir saniye düşünmem yaptırırım...
Güzel günlerde kullan hocam...
eyvallah saolasıın konsol kaplama deil yanlız boya :)
göstege boost göstergesi dimi..maaşallah güzel olmuş..markası ve nerden aldığını öğrensek:))
teşekkürler turbo göstergesi swoosh marka üyelerimizde Suha abi var ondan almıştım tıkır tıkır çalışıyor sorun yok :)
kazasız belasız guzel surusler dılerım :)
teşekkür ederim :)

Geri
Üst Alt