Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

karşınızda sade'm :)

MaaşalLah... çok şık beyaz yakışıyor leon a :D

Taha exeodan cıkan jantlara ne oldu ımzandakı halı cok ıyıydı arabanın ekledıgın fotolardakı janttan cok daha ıyı gorunyodu acık soylım,egr duruyosa jantlar bence donus yapmalısın braz da arabayı basıp

Taha exeodan cıkan jantlara ne oldu ımzandakı halı cok ıyıydı arabanın ekledıgın fotolardakı janttan cok daha ıyı gorunyodu acık soylım,egr duruyosa jantlar bence donus yapmalısın braz da arabayı basıp

Haklisin abi ama o jantlarda surtuyodu ufak bi esnemede canim skldi soktum coilver almaya kalktim 2000-2500 tl arasi fiyat cikardilar vazgectim bende 18 taktim ama bu jantlarin modelide guzel deilmi leona en cok yakisan modellerden biri bence

Haklisin abi ama o jantlarda surtuyodu ufak bi esnemede canim skldi soktum coilver almaya kalktim 2000-2500 tl arasi fiyat cikardilar vazgectim bende 18 taktim ama bu jantlarin modelide guzel deilmi leona en cok yakisan modellerden biri bence

zevk renk meselesı yakısıp yakısmaması ama benım fıkrım ımzandakı cok ıyıymıs :)

zevk renk meselesı yakısıp yakısmaması ama benım fıkrım ımzandakı cok ıyıymıs :)

kesinlikle abi renk ve zevk tartışılmaz :) ya ben imzamdaki jantlarla çok uğraştım taaaa kargoyla istanbula gönderdim kumlandı boyandı 2 ay istanbulda kaldı jant çokda güzel bi işçilik var boya üzerinde piano black renginin üstüne krom yansıması atıldı çok farklı bi renk oldu gündüz mat gibi duruyor gece yanıyordu resmen şimdiki jantları piano black yapıcam galiba yarın vericem boyaya bakalım nası oldu bu jantlar siyah :)

gule gule kullan nazar degmesın :)

Aracınız çok güzel, elinize sağlık.
Ben jantları merak ettim markası modeli nedir? Ben de bu ara jant işine sardım, stokları değiştirip sade ama spor birşey istiyorum.
Bütçe 1000 TL civarı, 17" düşünüyorum. Sizdeki 18" sanırım?

Geri
Üst Alt