Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kaputta taş izleri :S

Konu, 'Servis ve Oto Bakım' kısmında samiramist tarafından paylaşıldı.

1. samiramist

samiramist SCW Üyesi

747
    11
    18
    aracım daha 5 aylık fakat kaputtta taş izleri var can sıkıcı bi durum napabilirim kendim kaput filmi yapabilirmiyim...fiyatları çok pahalı çünkü
    for example
    buda yamuk yapıştırdığım stickerim =)

2. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    kaput fılmını pek sevmem renk farkı yaratabılıyor

3. vdtBocanegra

vdtBocanegra SCW Üyesi

649
    36
    28
    bende de cok taş izi oldu ya 2 tane su an..
    bide park ettigim yan araba kapiyi hızlı acınca sürtmüs galiba 3. de o can sıkıyor ama nazarlık olsn diye yaptirmiyom :)

4. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    aldıgım gün kaput filmi yaptırdım bence yapılması gereken bişey şimdi rahatım

5. vdtBocanegra

vdtBocanegra SCW Üyesi

649
    36
    28
    sadece kaputta olsa iyi ya yandan da geliyor kapimda benim 1 tanesi mesela

6. samiramist

samiramist SCW Üyesi

747
    11
    18
    bende daha çok çok war =) sadece öle göstermelik çektim ....bnmde babamla sorunum var otoparkta yanıma koyuyo kapıyı bi açıo kütttt =) babam umursamıo böle dünyalık şeleri ama bnm içim gidio

7. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    O çok kötü ya bende de var bazı yerlerde tamponda oluşmuş taş izleri kaput koruması yok ama ona yaptırmayı düşünüyorum en kısa zamanda nefret ediyorum böyle durumlardan arabanın bir yerinin çizik olmasından taş izlerinden ama napalım ne kadar yapsakta dört dörtlük koruyamıyoruz :(

8. samiramist

samiramist SCW Üyesi

747
    11
    18
    mat kaplatmak bi çözüm olarak düşünmüştüm fakat onun yaplması ve sökülmesinde araca nasıl davrandıklarından ve gevşek kalmasından korkuorum ......ACABA SADECE KAPUTA MAT KIRMIIZI YAPTIRSAM NASI OLUR ACABA ????

9. swotr

swotr Misafir

bende de 60cm lik kaput filmi var sarardı, söktürecem çirkin duruyo .. meguiarsla konusmustum daha ince olan filmle tam kapliyorlar hatta tampon ve camurluklar da dahil bakalım olmasa onlara yaptıracam

10. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    Ayni sey bnmde basima geldi cozumi beyaz oje ilrle rutus yparak buldum:)

Bunu beğendi. leo54 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş