Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaputta taş izleri :S

çok kafaya takılıyosa boyanması gerekiyo doğal olarak..
velakin bazı izleri AutoKing'de düzeltiyolardı galiba..

benim aracımda solargard var bi sıkıntı yasamadım bence lazım hele uzun yola gidiyosan derin olmayanları geçiriyorlar die biliyorum rötüş ve sıfır zımparayla

benim eski aracım da lumar'ın kaput filmi vardı bayağı rahat birşey fakat şu ana kadar olanlar için bir faydası olmaz kaput filmimin anca bundan sonrası için faydalı

Leon a has bir şey sanırdım:) ... benim toledo da yok gibi ...kayınbiraderin leon u var.. önü süzgece dönmüştü. Uzun yolda oluyor çoğunlukla... araç beyaz ama çirkin duruyor yine de....

sümer helal walla 400 tl ye kıymış yaptırmışsın =) şu ana kadar olanlar için rötüş yapılır sadece ufak dokunuşlarla fakat bundan sonrası için kaputa mat kırmızı için kimse yorum yapmadı ????

ee hadi boya için kaput filmi yaptırdınız göçükler için ne yapacaksınız

Geri
Üst Alt