Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaputta taş izleri :S

sümer helal walla 400 tl ye kıymış yaptırmışsın =) şu ana kadar olanlar için rötüş yapılır sadece ufak dokunuşlarla fakat bundan sonrası için kaputa mat kırmızı için kimse yorum yapmadı ????
Verdik kardes :) rötuş ve sıfır zimparayla yapılıyor sadece rötuş göze batar herhangi bir sıkıntı olmuyor boyada

Walla ben arabayla inanılmaz uzun yol yapmama ragmen 1 tane tamponda wardı taş izi. Baskada yoktu şimdi tampon değişti hiç yok çok sukur :)

Aracı Ata'dan aldığın için ABC Peugeot'un altında ki Ziebart'da yardımcı olacaklardır. Zaten o kırmızılığı korumak için gitsen iyi olur=) İstersen konuşurum. Bu arada rötuş yapacaksan tiner bazlı boya ile yapman gerekiyor. Su bazlı olan ile yaparsan filmin altından akıyor ve kötü bir görüntü oluşturuyor.

Walla ben arabayla inanılmaz uzun yol yapmama ragmen 1 tane tamponda wardı taş izi. Baskada yoktu şimdi tampon değişti hiç yok çok sukur :)

iyimiş snn ki sefa bendeki sorun kedilerde olabilir duvarın üzerinde yürürken kaputa taş düşürmüş olabilirler=)

iyimiş snn ki sefa bendeki sorun kedilerde olabilir duvarın üzerinde yürürken kaputa taş düşürmüş olabilirler=)

Aracı Ata'dan aldığın için ABC Peugeot'un altında ki Ziebart'da yardımcı olacaklardır. Zaten o kırmızılığı korumak için gitsen iyi olur=) İstersen konuşurum. Bu arada rötuş yapacaksan tiner bazlı boya ile yapman gerekiyor. Su bazlı olan ile yaparsan filmin altından akıyor ve kötü bir görüntü oluşturuyor.

ilk arabayı aldığımda yaptıracaktım fakat çok çok pahalı geldi bana ....eğer yaptırrsam depom boş olur o zmnda anlamı olmaz =)

Lastik boyama kalemleri var bende onlardan kullanıorum arbam beyaz olduğu için ama farklı renklerde olanlar için şunu önerebilirim herhangi bir boyacı yada serviste tanıdığınız varsa, götürün arabanızın renginde 100 gr. boya alın kapalı kutuda değdikçe sürersinin, ince uçlu resim boyama fırçası ile eski arabamda bu yöntemi kullanıodum şimdi lastik boyama kalemini.. ;)

rutus boyası sanayıde boyacılar yapıyor.2500-3000 lık zımpara (sıfır numara en buyugudur.Zımparalarda rakam buyudukce asındırıcılıgı azalıyor)polısh makınesı ve meg m85 yada m105 tas ızlerının ılacı

Geri
Üst Alt