Kırmızı ışıkta geçtim ama nedeni var..yardım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Kırmızı ışıkta geçtim ama nedeni var..yardım

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu sabah işyerine giderken taksinin biri zırt pırt sağ sol oynuyodu dikiz aynasından izliyodum.. en son göztepe e-5 kavşağında minibüs sağdan atlayınca bi anda önüme atladı ben frene asıldım yoksa adama giricektim..daha sonra bunun önüne geçtim soyak sitesi yolunda adamın önüne geçtim bi fren bi gaz yaptım ilerde kırmızı ışıkta yanyana durduk..adamlar 2 kişi inince baktım dayak yicem topukladım :D kırmızı ışıkta geçtim bilmiyorum orda EDS var mı ama varsa karakola gidip derdimi anlatsam can güvenliğim için geçtim vs diye herhangi bir af olur mu ?

HaKo

Kayıtlı Üye
resmi dairelerde lafla iş yapılmaz, elinde belgen tutanağın kısacası kanıtın olmadığı sürece kimse kimseyi affetmez, zaten affetmek diye bişeyde yok o nerden çıktı :) Dayak yememenin diyeti olsun öde gitsin geçmiş olsun :)

YEKTA

Kayıtlı Üye
ulen ne kaçıyon yokmu emanet arabada kır geçir bak yoluna kaçılırmı hiç

kral_mzk

Kayıtlı Üye
Knka gecmis ve hayirli olsun:) onlarda delikanlimiymis 2 ye tek sinir oluyorum su sehir magandalarina :mad:

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
Knka gecmis ve hayirli olsun:) onlarda delikanlimiymis 2 ye tek sinir oluyorum su sehir magandalarina :mad:
kanka dingil hem haksız hemde laga luga yapıyo..gidicem tahtakaleden 1 tane biber spreyi 1 tanede şok cihazı alıcam :D ilk biberi sıkıcam sonra vericem akımı..sabahtan akşama kadar dövücem :D

kral_mzk

Kayıtlı Üye
Knka dovmek cozum degil devletin bu afedrsiniz ama heyvanlari topluma kzandrma kurslari acmasi lazim :)

Anarchist

Kayıtlı Üye
kanka dingil hem haksız hemde laga luga yapıyo..gidicem tahtakaleden 1 tane biber spreyi 1 tanede şok cihazı alıcam :D ilk biberi sıkıcam sonra vericem akımı..sabahtan akşama kadar dövücem :D
En iyisini yapmışsın sen boşver... Bu arada İsmin soy ismin benim kankamla aynı :) o yüzden çok enteresan geliyo bilgilerin bana :)

mrtsnr

Kayıtlı Üye
EDS varsa, zaten o adamların inip sana doğru gelişlerini kayıt altına almıştır sadece bununla uğraşılması gerekli :) Eğer ceza gelirse 15gün geçmeden bununla uğraş, fakat sen o şekilde can güvenliğini kurtarırken kırmızı ışıkta geçerek kendin ve başkalarının can güvenliğini de riske attın denilebilir. :)