Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantlarımı parlak siyaha boyatsam???

Evet 19'' RS6 - 235*35*19 Toyo Proxes T1R larla birlikte geçen yaz Herkodan İbrahimden aldım :) 2 hafta önce tekrar taktım çıkardığımda korkmuştum balon vardır die ama hiçbirşey yok çok şükür :)

8*19 olması biraz rahatlattı beni 5 cm yay var şuan ama sürtme fln yapmaz sanırım 225/35/19 olucak benim ölçüler ama üstüne gereksiz fazla para istedi...zaten gtmyo araba 19 da nasıl olur hiç bilmiyorum

8*19 ET45 bendekiler senin baktıklarının ölçüsüde budur kesin sorun olmaz. + eğer RS6 ları almıcaksan jantlarıda boyattırma bozma böyle kalsın.Siyah jant güzel durmuyo, şekli belli olmuyo bende kullandım biliorum yine 19'' Motegi FF7 kullanmıştım hiç 19'' gibi durmuyodu... Siyah ve ofsetli jant ölçüsünden küçük gösteriyo bana göre :)

ona katılıyorum bende...senin aracında 1.6 galiba...görüntü mükemmel ama konfor diye bişey kalmıcaktır ondan eminim...18 ler fena diil ama bakalım artık ii bi fiyata alan yer bulursam benmkileri değiştiricem

benim 19'' lardan hiçbir şikayetim yok :) orjinal jantlarımdan daha hafif ve konforda aynı bi gün denk gelirsek bi yerlerde kullanıp anlarsın fark varmı yokmu ;)

benmkilerin üstüne 1100 istedi ya...çok geldi bana sanki emrah...ayrıyeten çok sevinirim kardeşim ;)

Jantlarını kendin satmaya çalış eğer RS6 ları almak istiyosan :)

emrah kardes masallah araban kıyak duruyo :) mert kısmet olursa tanısırız cunku 1 2 ay ıcınde bende yaptırmaya baslıcam arabayı herkesden tavsıye alcam :)

Geri
Üst Alt