Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantlarımı parlak siyaha boyatsam???

yok be yiğit...söylediklerinin ikiside çok sevdğm renkler fakat...araba mat beyaz be parlak siyahtan oluşuyo...her ayrıntısında böle 2 rengin dışına çımıycam...o yuzden şmdi katıksız beyaz olnca gri jantlar sanki sırıtıyo gbi gelyo...siyah camlarla fln güzel olcak gbi sanki...

http://www.finishlinewheels.com/specimg/Charger Gun Metal8DE76.jpg

bu tarz bi renk ya da biraz açığı güzel olur bence..
bu arada 2 rengin dışına çıkmak istememeni anlıyorum ama uyumlu bi renk olduktan sonra 2'li kombinasyondan daha güzel olur araban..

bak bu fotoda da biraz farklı ama bence hoş durcak bi yaklaşımla bordo-kırmızı geçişleri olan bi motor var..ara tonlardan birini seçip vernik midir artık ne kullanıyolarsa bol bol parlayacak şekilde hazırlanırsa güzel olur..

DSCN3467.jpg

farklı bi bakş açısı aslnda da...bnm kfmda o kdr çok fkirler tasarmlar varki ama malesef yurdum sanayisindeki ustalarımı düşünerek düz olsun sağlam olsun mantğı var...yoksa bu iş bi sanat ;)

bence o zaman kafandakileri nasıl gerçeğe dökeceğini bul abi..
neresi sana yaparız derken güven veriyosa o raydan git derim.. :)

mert senle tanıstıkmı hatırlamıyorum :) sımdıye kadar yaptırmır olman lazımdı sıyahı bence :)

yok erhan tanışmadık senle... :) kafam karıştı bilmiyorum walla herkes ayrı bişey sölüyo...ama 3.sayfadaki 19 rs6 lar fena karıştırdı beni

19 dmi emrah seninkilerde...herkodan mı aldın sen peki?

Geri
Üst Alt