Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantlarımı parlak siyaha boyatsam???

olur be baba, bir müddet gezersin yok olmadı dersen bir mevsim sonra başka bir renk buluruz sana. Renk konusunda çok iyi fikirler veren kardeşlerimiz var merak etme. Bence bu 19 jantı şimdiden unut yarın boya için kolları sıva.

19 rs6 ları kimse beğenmedi anlaşılan...şuankileri boyat dio herkes :)

ya yeşilkoyde takılırmısın hıc?waffle house oralarda?

Takılırım şeker kardeş oralara haftasonları:)

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

19 rs6 ları kimse beğenmedi anlaşılan...şuankileri boyat dio herkes :)

Aslında konuyu açmasan gayet güzel geliyodu gözüme bu haliyle ama konuyu açıp boyatıyım mı diye sorunca mat siyah daha güzel durur gibi geldi bir an:)

19" almaya niyetliysen fotodakinden olmasın bence..

kardesım senı 3 hafta once falan bı kac arakdas ıle gormustuk ustu acık orda kaldırımda gaz verıyodun:)2 erkek ve 1 2 kız da vardı aklıma geldı sen oldugunu bılsem ugrardım:)

Bilmyrm ki kardeşm ben olabilirim olmayadabilirim 34 emr plaka bir daha görürsen tanışmışta oluruz,off topik yapmıyım ben:)

yok yiğit kimse beğenmedi ya onları...canlısı beni çok heyecanlandrmştı ama...boyatıcam sanırım...lambo jantı gbi parlak parlak ;)

---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:07 ----------

haydaaaaaaaaaaaaa konumu mahvetttnzzzzzzz yahuuuuuuuuuu :)

bence füme ve altın rengini de seçenekler arasına koy Mert..

Geri
Üst Alt