Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant işini tek başıma halledemedim kafayı yedim yardım edin :)

hıc bsy yapmcaksın zaten demek ıstedıgım o :) Etraf body kıtlı leondan gecılmıo artık,bugun leon alsam olsem gebersem orjınalını bozmam:)yere basarım jantımı takarım yola devam

sen de amma yaptın Kurtbilim he:), arabanın "k" sinden bile anlamayan ( düşün arabada "k" harfi yok), okadar bilgisiz olan bayan arkadaşlarım bile benim ve benim arabalar gibi tamponları değiştirilmiş arabaları gördükten sonra diğer Leon' ların gözlerine güzel gelmediklerini düşünüyorlar. tamam dediğine katılıyorum çok var, ama şöyle de bir olay var Leon bu tamponlarla güzel! :D

oz superturismo önceligim ama aero bodykitle nasıl durur acaba iyimi olur kötümü :)

nasıl olmuş
cupra ve oz lar
lineakopya.jpg

lineakopyajpg123.jpg

1-ucuzunu
2-en hafifini
3-en sağlamı
4-arabanda güzel duranı
bunlara hangisi uyuyorsa beğendiklerin arasında onu seç
üşenme ayakkabıcıda ayakkabı değiştirir gibi tak çıkar varsa böyle bir alternatif..
ama yayları taktın mı..takmadıysan yayları tak..sonra jantları dene..

Ne güzel demişsin be Can.
Ortalık fason Cupra'dan FR'dan geçilmiyo zaten. İnsanın gözü orjinal tamponlarını arıyo arabanın.
Meslea Ömercan'ın arabası piyasadaki çakma Cupra'lardan çok daha hoş olmuş. Ah birde o jantlar beyaz olsa aaah ah :D

omer banka mubarek:) jantlardakı amacım o ama suan bıraz sıkılmam lazım bır bakımdan da

ck fıyatı tane basına 1000lıra haberın olsun ... turkıyeye gelmesı ıcınde beklıceksın 3 ay gıbı bır sure onun dısında ben yerınde olsam takmıstım o.z'u ...

omer banka mubarek:) jantlardakı amacım o ama suan bıraz sıkılmam lazım bır bakımdan da

Aklında olsun Ömercan. Sakın herhangi bir beyaza boyatma jantları. Aracınla aynı renge boyatırsan ancak güzel durur. Bir de şu plakalıklardan kurtul yahu :)
Forumda beyaz BBS'li beyaz bi Leon görürsem diye adak adamıştım. Sen yap ben kurban kesicem :D

Aklında olsun Ömercan. Sakın herhangi bir beyaza boyatma jantları. Aracınla aynı renge boyatırsan ancak güzel durur. Bir de şu plakalıklardan kurtul yahu :)
Forumda beyaz BBS'li beyaz bi Leon görürsem diye adak adamıştım. Sen yap ben kurban kesicem :D

ahaha kardesım zaten bu jantları alırken soylemıstım sana ne renk olursa olsun beyaza donucek dıe :) sanırım bu hafta ankaradan app alıcam sonrasında kurtulcam onlardan da ...:)

Geri
Üst Alt