Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant işini tek başıma halledemedim kafayı yedim yardım edin :)

Kesınlıkle Superturısmo olmalı foto da zaten ıkna eder senı :)
k1024leonwimmer1.jpg

k1024leonwimmer3.jpg

aklımı aldın aklımı :D bide aero body kitle nasıl durur acaba

Bence ilk önce aeroyu alıp sonra sonra jant alsaydın..Kit herzaman arabayı bi başka göstermiştir...Daha sonra aldığın jantı kit takınca beğenmemezlik yapmayasın sakın...:)

o zaman ben de Ultraleggera fotosu koyarım arkadaş.. :p
biraz hileli HLT bunlar 20" ama olsun.. :D :D

tolkicanım HLT kaç paraydı kardeşim..huzurum kaçtı gece gece.. :D :D

Bence ilk önce aeroyu alıp sonra sonra jant alsaydın..Kit herzaman arabayı bi başka göstermiştir...Daha sonra aldığın jantı kit takınca beğenmemezlik yapmayasın sakın...:)

:D valla kafam gittkce karışıo napcagımı şaşırdım valla :D

HLT'sini bilmem arkadaş ultraleggera 19" oldu mu adalet yerine gelmiş demektir =)

bbs ck beyaz leonda böle duruo fena degil ama aero takınca nasıl durucak bide onu düşünebilsem
1002041448335.jpg

bbs CK da cok guzel jant ama 3bın lıra gıbı b fıyatı vardı yanlıs hatırlamıyosam :) Oz un ıkıncı elını bulman mumkun gıbı duryo suan ama ck nın flan zor.Zewk renk meselesı ama sadece Oz alıp yere bassan bıle cok ıyı olcak aynen fotodakı gıbı.Artık aero kıt cupra tampon modası kalkmalı braz farklı olunmalı :)

BBS CK kafaya yattı galiba.. :D :D

Geri
Üst Alt