Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant işini tek başıma halledemedim kafayı yedim yardım edin :)

BBS CK kafaya yattı galiba.. :D :D

daha tam yatmadı cupra kafamı çok kurcalıo,, oz ilk günden beri aklımda BBS leona yakışıo bide linea R bodykit jant çok güzel uyum saglamışş

linea.jpg

bbs CK da cok guzel jant ama 3bın lıra gıbı b fıyatı vardı yanlıs hatırlamıyosam :) Oz un ıkıncı elını bulman mumkun gıbı duryo suan ama ck nın flan zor.Zewk renk meselesı ama sadece Oz alıp yere bassan bıle cok ıyı olcak aynen fotodakı gıbı.Artık aero kıt cupra tampon modası kalkmalı braz farklı olunmalı :)

cupra aero dışında başka ne yapılabilirki leona

cupra aero dışında başka ne yapılabilirki leona

hıc bsy yapmcaksın zaten demek ıstedıgım o :) Etraf body kıtlı leondan gecılmıo artık,bugun leon alsam olsem gebersem orjınalını bozmam:)yere basarım jantımı takarım yola devam

Bu üçlüden birini alıcam artık fazla kurcalamanın bi anlamı yok kurcaladıkca kafam karışıo arabanmı var derdin var :D

1002041448335.jpg

_vyr_462OZ-Superturismo-GT.jpg

dsc00731dzp.jpg

BBS öneriyorum diye bazı arkadaşlar kızacaktır ama :D LM de tercih edebilirsin.

Oz superturismo 18de gayet güzel olur en azından değişik olur ;)

hıc bsy yapmcaksın zaten demek ıstedıgım o :) Etraf body kıtlı leondan gecılmıo artık,bugun leon alsam olsem gebersem orjınalını bozmam:)yere basarım jantımı takarım yola devam

Ne güzel demişsin be Can.
Ortalık fason Cupra'dan FR'dan geçilmiyo zaten. İnsanın gözü orjinal tamponlarını arıyo arabanın.
Meslea Ömercan'ın arabası piyasadaki çakma Cupra'lardan çok daha hoş olmuş. Ah birde o jantlar beyaz olsa aaah ah :D

oz un 1. ve 2. resmindeki jantlarından biriolabilir

Geri
Üst Alt