Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İyi ki varsiniz yaa...

Kaan abi şuan 2. aracım önceki aracımda forumum farklıydı ve ortam arkadaşlık adeta bir bütün gibiydim. Seat ı aldım bu forumu buldum ve 1 2 ay kadar oldu gerçekten burdaki samimi,arkadaş,aile, ortamıda süper iyiki varsın SCW

Senin mercek farlarin yeter guzel kardesim:)
Nasil yok di mi sorun? Buhar falan?

Sağol Kaan abi sende iyiki varsın ne kadar kimseyle tanısamamıs olsamda gercekten bende sizi bir aile olarak goruyorum iyi ki varsın SCW ...

yüz yüze görüşmek bir türlü kısmet olmasa da telefonda ve bilgisayar üzerinden görüşmelerimiz ve muhabbetlerimizden yola çıkarsam, görüşünce sanki 10 yıllık abi kardeş gibi ilişkimiz olacağına adım gibi eminim... iyi ki varsın abicim...

Forumdaki duygularımıza tercüman olmuş kelimelerine bende tüm samimiyetimle katılıyorum..sagol Kaan:)

Forever SCW..:)O halde içelim abi,şerefe..:drink: :D :eek:

abi sen bu forumun bir parçasısın sende iyiki varsın, SCW de seni seviyor :)

Geri
Üst Alt